Találatok a Julian Nagelsmann címkére

Találatok száma: 143

Bayern: Teljesen meg vagyunk győződve Julian alkalmasságáról – Kahn

2022-09-18 15:54:27

Oliver Kahn vezérigazgató kijelentette, nincs veszélyben Julian Nagelsmann vezetőedző állása a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) négy mérkőzés óta nyeretlen Bayern Münchennél.

német labdarúgás német foci labdarúgás Oliver Kahn Julian Nagelsmann Bundesliga

Bayern: Nagelsmann átgondolja a jelenlegi helyzetet

2022-09-18 10:41:04

Óriási meglepetésre a Bayern München sorozatban negyedik bajnokiján maradt nyeretlen a Bundesligában, miután szombaton délután kikapott az Augsburgtól 1–0-ra. Az elmúlt négy bajnokiján mindössze három pontot gyűjtő címvédőnél érthetően nem túl rózsás a hangulat: a Bild szerint Julian Nagelsmann vezetőedzőnek át kell gondolnia a helyzetet, Hasan Salihamidzic sportigazgató dühös és aggódik. Thomas Müller szerint sokat elárul a csapat jelenlegi helyzetéről, hogy Manuel Neuer kapus első gólját szerezhette volna, de az is csak az egyenlítésre lett volna elég.

Thomas Müller Julian Nagelsmann Hasan Salihamidzic Bundesliga Bayern München Bayern

BL: Ha nem tudsz élni az eséllyel, akkor a végén megfizetsz érte – Pedri

2022-09-14 07:34:55

Mint ismert, a német Bayern München hazai pályán 2–0-ra legyőzte az FC Barcelonát a labdarúgó Bajnokok Ligája C-csoportjának második fordulójában. A bajorok vezetőedzője, Julian Nagelsmann szerint a hatékonyságuk jelentette a különbséget, míg a katalánok szakvezetője, Xavi szerint játékosainak teljesítménye alapján nyerniük kellett volna.

Xavi Pedri Leon Goretzka Julian Nagelsmann Jamal Musiala FC Barcelona

BL: A Bayern Európa három legerősebb csapata közé tartozik – Inzaghi

2022-09-08 11:57:23

Mint arról beszámoltunk, a Bajnokok Ligája C-csoportjának 1. fordulójában a német Bayern München végig nagy fölényben futballozva, tulajdonképpen könnyedén győzött 2–0-ra az olasz Internazionale vendégeként. Az UEFA honlapján szemléztük a két vezetőedző és egy-egy játékos értékelését.

nyilatkozatok labdarúgás edzői nyilatkozatok Simone Inzaghi Matthijs de Ligt Julian Nagelsmann

BL: Nem becsüljük le az Intert – Manuel Neuer

2022-09-07 12:49:08

Az olasz Internazionale a német Bayern Münchent fogadja a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában a C jelű négyesben. Lássuk, hogyan nyilatkoztak a felek a szerdai mérkőzés előtti sajtótájékoztatón!

sajtótájékoztató Manuel Neuer Inter Bajnokok Ligája labdarúgás Simone Inzaghi

Bundesliga: a Frankfurt elnöke hamar megtudta, „ki a franc az a Mané”

2022-08-06 10:37:10

Mint ismert, a Bayern München a Bundesliga nyitányán idegenben intézte el 6–1-re az El-címvédő Eintracht Frankfurtot. Így látták a mérkőzést a főszereplők a Kicker tudósítása alapján.

Sadio Mané Oliver Glasner Julian Nagelsmann Eintracht Frankfurt Bundesliga Bayern München

Német Szuperkupa: Első meccs, első trófea, nem panaszkodhatok – Mané

2022-07-31 10:46:03

Mint beszámoltunk róla, a Bayern München zsinórban harmadszor lett a német Szuperkupa győztese, miután 5–3-ra legyőzte az RB Leipziget. Az alábbiakban a főszereplők reakcióit olvashatják.

német Szuperkupa Willi Orbán Sadio Mané RB Leipzig Julian Nagelsmann Domenico Tedesco

Bayern: Nehezebb lesz ellenünk játszani – Nagelsmann

2022-07-17 15:45:37

A Bayern München vezetői arra figyelmeztették a riválisokat, hogy a Barcelonához távozó Robert Lewandowski nélkül kiszámíthatatlanabbá válik a csapat támadójátéka, ezért még nehezebb lesz védekezni a bajnokcsapat ellen.

Sadio Mané Robert Lewandowski Oliver Kahn Julian Nagelsmann Bundesliga Bayern München

BL: Nagelsmann több száz halálos fenyegetést kapott a kiesés óta

2022-04-15 15:38:54

Julian Nagelsmann, a Bayern München vezetőedzője több száz halálos fenyegetést kapott azóta, hogy csapata kedden kiesett a labdarúgó Bajnokok Ligájából.

Julian Nagelsmann Bayern München Bajnokok Ligája BL

BL: vissza a farmerligába – íme, a legjobb mémek a Bayern kieséséről

2022-04-13 11:16:29

Mint ismert, a Bayern München 1–1-es döntetlenre végzett a Villarreal ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján, így összesítésben 2–1-re kikapott, s búcsúzni kényszerült a sorozattól. A találkozó után az internet nem kímélte a bajorokat – íme, a legjobb mémek a párharcról.

Villarreal Julian Nagelsmann Bayern München Bajnokok Ligája

BL: „Ha felköpsz, a köpés az arcodra esik” – Parejo beszólt Nagelsmann-nak

2022-04-13 09:22:28

Mint ismert, a Villarreal 1–1-es döntetlent harcolt ki a Bayern München otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján, így 2–1-es összesítéssel bejutott a legjobb négy közé. A párharc után Dani Parejo és Gerard Moreno elmondta, Julian Nagelsmann tiszteletlen nyilatkozata motiválta a spanyolokat.

Villarreal Julian Nagelsmann Gerard Moreno Dani Parejo Bayern München Bajnokok Ligája

BL: Nagelsmann szerint az első meccsen múlt a továbbjutás

2022-04-13 07:38:12

A Villarreal kedd este nagy meglepetésre kiejtette a Bayern Münchent a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, hiszen a hazai pályán elért 1–0-s győzelmet követően Németországban 1–1-es döntetlent játszott. Így értékeltek a visszavágót követően a felek!

Villarreal Unai Emery Oliver Kahn Julian Nagelsmann Bayern München BL

BL: hazai pályán búcsúzott a Bayern a Villarreal ellen

2022-04-12 23:02:28

Hiába játszott nagy fölényben a Bayern München a Villarreal ellen, hiába hagyott ki több lehetőséget, hiába szerzett vezetést, nem sokkal a rendes játékidő lejárta előtt a spanyolok egy kontrából egyenlítettek (1–1), így nagy meglepetésre kiverték a bajorokat a Bajnokok Ligájából, és bejutottak az elődöntőbe.

Villarreal Unai Emery Manuel Neuer Julian Nagelsmann Bayern München Bajnokok Ligája

A Villarreal nagy meglepetésre kiejtette a Bayern Münchent

2022-04-12 20:07:48

BL: Életben maradtunk, továbbjutunk – Julian Nagelsmann

2022-04-12 09:07:15

Julian Nagelsmann, a müncheniek vezetőedzője biztos benne, hogy csapata teljesen más arcát mutatja, mint Spanyolországban.

Villarreal Manuel Neuer Julian Nagelsmann Bayern München Bajnokok Ligája

Mbappé árnyékában cseperedő ígéretből lipcsei aduász: Christopher Nkunku

2022-04-05 23:41:32

Negyven tétmeccs, 27 gól és 17 gólpassz. Kétség sem fér hozzá, hogy a németországi futballidény egyik legnagyobb sztárja az RB Leipzig színeiben parádésan teljesítő Christopher Nkunku. Ezúttal az ő útját és fejlődését mutatjuk be Lagny-sur-Marne-tól Lipcséig.

német labdarúgás francia labdarúgás Thierry Henry RB Leipzig Paris Saint-Germain Marcus Thuram

Bundesliga: a Bayern edzője bírálja a Freiburgot az óvás miatt

2022-04-05 15:55:32

Julian Nagelsmann, a Bayern München labdarúgócsapatának vezetőedzője bírálta a Freiburgot, amiért az rossz cserére hivatkozva hétfőn megóvta a két csapat szombati mérkőzését.

óvás Julian Nagelsmann Freiburg Bundesliga Bayern München

Bayern: szívizomgyulladása után újra edzésben a szélső

2022-03-13 13:19:47

Enyhe szívizomgyulladása után vasárnap ismét edzésbe állt Alphonso Davies, a Bayern München kanadai labdarúgója – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

német labdarúgás Julian Nagelsmann Bundesliga Bayern München Alphonso Davies

BL: Nem ülünk rá az eredményre, támadunk az Inter ellen – Klopp

2022-03-07 18:24:44

A Liverpool FC mestere, Jürgen Klopp és a Bayern München vezetőedzője, Julian Nagelsmann is pozitívan gondolkozik a kedd este esedékes labdarúgó Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő visszavágója előtt, de mindketten tudják, vigyázniuk kell a riválisukkal. A Liverpool 2–0-s előnyben fogadja az Intert, a Bayern is hazai pályán játszik, a Salzburg ellen (1–1 lett az első meccs végeredménye).

Salzburg Liverpool Jürgen Klopp Julian Nagelsmann Inter Bayern MÜnchen

Bundesliga: Megvolt a tervünk, de nem működött – Nagelsmann

2022-02-13 09:46:54

Mint beszámoltunk róla, szombat délután a német bajnoki listavezető, Bayern München 4–2-re kikapott VfL Bochumtól. Nagyrészt amiatt, hogy a bajorok az első félidő utolsó perceiben három gólt kaptak. A meccs után Julian Nagelsmann vállalta a felelősséget, Thomas Reis meg érthetően boldogan nyilatkozott.