Találatok a Hubert Hurkacz címkére

Találatok száma: 21

Tenisz: kiesett a hatodik kiemelt Ruud Indian Wellsben

2021-10-13 22:47:19

Kiesett a hatodik helyen kiemelt norvég Casper Ruud az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna férfi versenyének szerdai nyolcaddöntőjében: két játszmában vereséget szenvedett az argentin Diego Schwartzmantól – írja az MTI.

tenisz Hubert Hurkacz Diego Schwartzman Casper Ruud Aszlan Karacev ATP

Tenisz: Hurkacz és Kontaveit is tornát nyert

2021-09-26 18:29:58

Az elsőként rangsorolt Hubert Hurkacz megnyerte a Metzben rendezett, 481 ezer euró (170.7 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornát, míg az észt Anett Kontaveit az 565 ezer dollár (172 millió forint) összdíjazású ostravai kemény pályás viadalon aratott diadalt – írja a Magyar Távirati Iroda.

Pablo Carreno Busta Hubert Hurkacz Anett Kontaveit ATP

Tenisz: Murray kikapott a nyolc között az első kiemelttől

2021-09-24 17:59:16

Andy Murray két játszmában, 7:6, 6:3-ra kikapott a lengyel Hubert Hurkacztól a metzi kemény pályás ATP 250-es tenisztorna negyeddöntőjében.

tenisz Hubert Hurkacz Andy Murray ATP Metz

Tokió 2020: Fucsovics Márton visszalépett az olimpiai tornától

2021-07-25 04:09:50

A férfi teniszezők olimpiai tornájának első fordulójában Fucsovics Márton a lengyel Hubert Hurkacz ellen küzdött volna, ám röviddel a vasárnap hajnali mérkőzés előtt a világranglista 38. helyén álló magyar jelezte, sérülés miatt visszalép a szerepléstől.

tenisz superfeed olimpia 2020 Tokió 2020 Hubert Hurkacz Fucsovics Márton

Tokió 2020: Fucsovics a Wimbledonban elődöntős Hurkacz ellen kezd

2021-07-22 08:16:55

Az idei wimbledoni tornán elődöntős Hubert Hurkacz lesz Fucsovics Márton ellenfele a pénteken rajtoló tokiói olimpia férfi tenisztornájának első fordulójában – számolt be róla az MTI.

tenisz olimpia Tokió 2020 Hubert Hurkacz Fucsovics Márton

Wimbledon: Hurkacz legyőzésével Berrettini az első döntős

2021-07-09 17:30:06

Matteo Berrettini négy játszmában, 6:3, 6:0, 6:7, 6:4-re legyőzte a Danyiil Medvegyevet és Roger Federert is kiejtő lengyel Hubert Hurkaczot a wimbledoni nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének elődöntőjében, ezzel első olaszként döntőbe jutott a füves pályás Grand Slam-tornán. Ellenfele a vasárnapi fináléban a címvédő és világelső Novak Djokovics lesz.

tenisz Wimbledon Matteo Berrettini Hubert Hurkacz

Wimbledon: Nem tudom, hogy utoljára játszottam-e itt – Federer

2021-07-08 08:52:11

A nyolcszoros bajnok Roger Federer csalódottan és nagyon fáradtan értékelt azután, hogy három játszmában, 6:3, 7:6, 6:0-ra kikapott a lengyel Hubert Hurkacztól a wimbledoni nemzetközi teniszbajnokság negyeddöntőjében. A 40. életévét a jövő hónapban betöltő svájci klasszis a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón egyelőre nem tudta megmondani, hogy versenyzik-e még valaha az All England Clubban.

tenisz Wimbledon Roger Federer Hubert Hurkacz

Wimbledon: meglepetés, Hurkacz három szettben legyőzte Federert

2021-07-07 19:19:46

A 14. helyen kiemelt lengyel Hubert Hurkacz meglepetésre három játszmában legyőzte a hatodikként rangsorolt svájci Roger Federert a wimbledoni teniszbajnokság férfiversenyének szerdai negyeddöntőjében – írja az MTI.

Wimbledon: Hurkacz legyőzte Medvegyevet, negyeddöntős

2021-07-06 15:18:30

Az eső miatt hétfőn 2:6, 7:6, 3:6, 4:3-nál félbeszakadt a lengyel Hubert Hurkacz és az orosz Danyiil Medvegyev összecsapása a Wimbledonban zajló füves pályás angol nemzetközi teniszbajnokság nyolcaddöntőjében. A mérkőzés kedden folytatódott, Hurkacz a negyedik és az ötödik szettet egyaránt 6:3-ra nyerte meg, így 3:2-re győzött.

tenisz Wimbledon Roger Federer Hubert Hurkacz Danyiil Medvegyev

Tenisz: Fucsovics maradt a 40., Federer egy helyet rontott

2021-04-05 09:35:14

Fucsovics Márton korábbi pozícióját megőrizve a 40. helyen áll a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján – írja az MTI.

tenisz WTA-világranglista Roger Federer Hubert Hurkacz Fucsovics Márton Babos Tímea

Tenisz: Hubert Hurkacz nyerte meg a döntőt Miamiban

2021-04-04 21:38:30

A lengyel Hubert Hurkacz nyerte meg a Miamiban rendezett kemény pályás tenisztorna 4.3 millió dollár (1.3 milliárd forint) összdíjazású férfi versenyét, mivel a vasárnapi döntőben legyőzte az olasz Jannik Sinnert – számolt be róla az MTI.

Hubert Hurkacz ATP Miami Jannik Sinner tenisz

Tenisz: a Fucsovicsot kiejtő Rubljov az elődöntőben búcsúzott

2021-04-03 09:16:02

A lengyel Hubert Hurkacz az orosz Andrej Rubljov legyőzésével döntőbe jutott a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna 4.3 millió dollár (1.3 milliárd forint) összdíjazású férfi versenyében.

Tenisz Hubert Hurkacz Andrej Rubljov ATP Miami

Tenisz: Hurkacz szetthátrányból búcsúztatta Cicipaszt Miamiban

2021-04-01 22:52:59

A 26. helyen rangsorolt Hubert Hurkacz a másodikként rangsorolt Sztefanosz Cicipasz elleni csütörtöki győzelemmel elődöntőbe jutott a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna 3.2 millió dollár (980 millió forint) összdíjazású férfiversenyében.

Sztefanosz Cicipasz Hubert Hurkacz ATP Miami

Tenisz: Hurkacz és Tiafoe sikere Delray Beachen a 16 között

2021-01-10 23:17:52

A negyedik helyen kiemelt Hubert Hurkacz sima győzelemmel jutott be a negyeddöntőbe a floridai Delray Beachen zajló 350 ezer dollár (105 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz férfi tenisz Hubert Hurkacz Frances Tiafoe Delray Beach

Tenisz: az első fordulóban véget ért Balázs Attila bécsi kalandja

2020-10-27 16:54:32

A világranglista 88. helyén álló Balázs Attila 87 perc alatt két szettben kikapott az 1.55 millió euró összdíjazású kemény pályás bécsi férfi tenisztorna első fordulójában a világranglistán a 31. pozíciót elfoglaló lengyel Hubert Hurkacztól.

tenisz Hubert Hurkacz Balázs Attila ATP Bécs

Tenisz: két német bravúr Kitzbühelben

2020-09-10 13:52:07

Két német, a világranglistán alacsonyan rangsorolt játékos is kiemeltet búcsúztatott csütörtökön az 543 ezer euró (190 millió forint) összdíjazású kitzbüheli salakpályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.

Hubert Hurkacz Dusan Lajovics ATP Kitzbühel

Tenisz: lengyel siker az első kiemelt ellen Winston-Salemben

2019-08-25 13:01:02

A harmadikként rangsorolt Hubert Hurkacz nyerte meg az egyesült államokbeli Winston-Salemben rendezett 807 ezer dollár (236.6 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornát, mivel a szombati döntőben legyőzte az első helyen kiemelt Benoit Paire-t.

tenisz Hubert Hurkacz Benoit Paire ATP Winston-Salem

Wimbledon: két meccslabdáról fordított, tovább él a 15 éves amerikai álma

2019-07-05 17:36:19

A címvédő Novak Djokovics négyjátszmás mérkőzésen, percre pontosan háromórás csatában legyőzte a lengyel Hubert Hurkaczot a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének harmadik fordulójában, ezzel bejutott a legjobb 16 közé. A szerb kiválósággal ellentétben kiesett a tavalyi döntős Kevin Anderson. A nőknél Simona Halep simán megverte Viktorija Azarenkát, míg a 15 éves Cori Gauff két meccslabdát hárítva jutott be a nyolcaddöntőbe.

tenisz Wimbledon Novak Djokovics Kevin Anderson Karolína Plísková Hubert Hurkacz

Tenisz: Balázs Attila top 60-as játékost vert meg Budapesten!

2019-04-23 15:23:12

Balázs Attila két szettben megverte a világranglistán 52. helyezett lengyel Hubert Hurkaczot a budapesti salakpályás ATP-tenisztorna első fordulójában.

tenisz Hubert Hurkacz Balázs Attila

Tenisz: jöhet a 39. – Federer és Nadal ismét egymás ellen

2019-03-15 20:40:47

Roger Federer 1 óra 13 perc alatt, két játszmában (6:4, 6:4) legyőzte a lengyel Hubert Hurkaczot az Indian Wells-i kemény pályás Masters-torna negyeddöntőjében. A 37 esztendős svájci teniszező a döntőbe jutásért Rafael Nadallal küzd majd meg, aki nagy csatában, nem sokkal kevesebb mint két és fél órás meccsen múlta felül az orosz Karen Hacsanovot.