Találatok a Hubert Hurkacz címkére

Találatok száma: 35

Tenisz: Norrie Murrayt, Isner Hurkaczot győzte le Cincinnatiben

2022-08-18 00:10:14

Kiemeltként az orosz Andrej Rubljov és a brit Cameron Norrie is szetthátrányból nyert a Cincinnatiben zajló tenisztorna férfi versenyében szerdán.

John Isner Hubert Hurkacz Casper Ruud Cameron Norrie Andy Murray Andrej Rubljov

Tenisz: Bondár Anna a selejtezőben búcsúzott Cincinnatiben

2022-08-14 08:17:14

Bondár Anna már a selejtező első fordulójában elbúcsúzott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyétől. A Torontóban zajló kemény pályás torna döntőjében a brazil Beatriz Haddad Maia lesz a román Simona Halep ellenfele.

tenisz női tenisz WTA Toronto WTA Cincinnati Pablo Carreno-Busta Hubert Hurkacz

Tenisz: Hurkacz legyőzte a világelsőt Halléban, Londonban Berrettini örülhetett

2022-06-19 16:39:12

A lengyel Hubert Hurkacz nyerte meg a hallei, 2.27 millió euró összdíjazású füves pályás tenisztornát, miután a döntőben 6:1, 6:4-re legyőzte a világelső orosz Danyiil Medvegyevet. A londoni ATP-tornán az olasz Matteo Berrettini szintén két szettben győzte le a szerb Filip Krajinovicsot.

tenisz férfi tenisz Matteo Berrettini Hubert Hurkacz Filip Krajinovics Danyiil Medvegyev

Tenisz: nagy bravúr – Fucsovics legyőzte Hurkaczot Stuttgartban

2022-06-09 16:17:04

Fucsovics Márton három szettben legyőzte a nyolcaddöntőben a harmadik kiemelt Hubert Hurkaczot a stuttgarti füves pályás férfi tenisztornán. A korábbi világelső Andy Murray is győzött, búcsúzott viszont a 4. kiemelt kanadai Denis Shapovalov.

tenisz Nikoloz Baszilasvili Nick Kyrgios Hubert Hurkacz Fucsovics Márton ATP Stuttgart

Roland Garros: negyeddöntőbe jutott a norvég kiválóság

2022-05-30 15:43:54

Az alsó ágon elsőként a világranglista nyolcadik helyezettje, a norvég Casper Ruud jutott elsőként negyeddöntőbe a francia nyílt teniszbajnokság, a Roland Garros férfi egyes versenyében, mivel 6:2, 6:3, 3:6, 6:3-ra jobbnak bizonyult a lengyel Hubert Hurkacznál.

tenisz Roland Garros Hubert Hurkacz Casper Ruud

Roland Garros: két nehéz meccs után Cicipasz ezúttal simán nyert

2022-05-28 18:57:11

Danyiil Medvegyev, Jannik Sinner és Marin Cilic után Sztefanosz Cicipasz és Hubert Hurkacz is három szettben nyert a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) harmadik fordulójában, míg Andrej Rubljov négyjátszmás győzelemmel jutott be a legjobb 16 közé.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Roland Garros Marin Cilic Hubert Hurkacz

Tenisz: a címvédő Hurkacz búcsúztatta Medvegyevet

2022-03-31 21:41:48

Az első helyen kiemelt orosz Danyiil Medvegyev nem jutott a legjobb négy közé a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

tenisz férfi tenisz Hubert Hurkacz Danyiil Medvegyev ATP Miami

Tenisz: Sinner legyőzte Murrayt, és negyeddöntős

2022-02-23 13:53:04

A negyedik helyen kiemelt Jannik Sinner és az ötödikként rangsorolt Hubert Hurkacz egyformán kétszettes sikerrel tette biztossá helyét szerdán a negyeddöntőben a 2.9 millió dollár összdíjazású dubai férfi kemény pályás tenisztornán – közölte az MTI.

tenisz Jannik Sinner Hubert Hurkacz Andy Murray ATP Dubai

Tenisz: Sinner és Hurkacz továbbjutott, Karacev kiesett

2022-02-22 16:52:21

A negyedik kiemelt Jannik Sinner nehéz, az ötödikként rangsorolt lengyel Hubert Hurkacz viszont magabiztos sikerrel kezdett a 2.8 millió dollár (882 millió forint) összdíjazású dubai férfi kemény pályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz Juvan Jannik Sinner Hubert Hurkacz Darja Kaszatkina Barbora Krejcíková

ATP-vb: Hurkacz legyőzésével Zverev is elődöntős

2021-11-18 15:30:59

A férfi teniszezők Torinóban zajló ATP-világbajnokságán a világranglistán 3. helyet elfoglaló német Alexander Zverev két játszmában 63 perc alatt legyőzte a 7. helyen álló lengyel Hubert Hurkaczot, és bejutott az elődöntőbe, amelyben a világelső szerb Novak Djokovics lesz az ellenfele.

tenisz Hubert Hurkacz Alexander Zverev ATP-vb

ATP-vb: a beugró Sinner simán megverte Hurkaczot

2021-11-16 23:47:52

A beugró Jannik Sinner simán nyert Hubert Hurkacz ellen a férfi teniszezők szezonzáró viadalán, a Torinóban zajló ATP-világbajnokságon. Piros csoportjában.

tenisz Jannik Sinner Hubert Hurkacz ATP-vb

ATP-vb: Medvegyev és Zverev nyert, Berrettini megsérült

2021-11-14 16:51:23

A címvédő Danyiil Medvegyev szetthátrányból felállva 6:7, 6:3, 6:4-re legyőzte a lengyel Hubert Hurkaczot a torinói ATP-világbajnokság nyitó mérkőzésén. Az esti programban a hazai közönség előtt pályára lépő Matteo Berrettini a második játszma elején feladta a német Alexander Zverev elleni meccsét.

tenisz Matteo Berrettini Hubert Hurkacz Danyiil Medvegyev Alexander Zverev ATP-vb

Távolról indultak, messzire jutottak – 10 különleges szezont futó teniszező 2021-ből

2021-11-13 10:10:13

A teniszvilág a végletekig zaklatott 2020-as év után, ha nem is tökéletesen, de különösebb zökkenők nélkül abszolválja a 2021-es esztendőt. Öt férfi és öt női játékost választottunk ki azok közül, akik különleges szezont hagytak maguk mögött, s korábban biztosan kevesebben ismerték őket annál, mint amennyien most.

WTA Paula Badosa Onsz Dzsabur Leylah Fernandez Képes Sport Jannik Sinner

Tenisz: Hurkacz elődöntős Párizsban, teljes az ATP-vb mezőnye

2021-11-05 18:07:59

Novak Djokovics és Robert Hurkacz is bejutott a párizsi ATP-tenisztorna elődöntőjébe. A lengyel a negyeddöntős sikerével bekerült az ATP-vb mezőnyébe, amely ezzel teljessé vált.

Novak Djokovics Hubert Hurkacz Casper Ruud ATP-vb ATP Párizs

Tenisz: kiesett a hatodik kiemelt Ruud Indian Wellsben

2021-10-13 22:47:19

Kiesett a hatodik helyen kiemelt norvég Casper Ruud az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna férfi versenyének szerdai nyolcaddöntőjében: két játszmában vereséget szenvedett az argentin Diego Schwartzmantól – írja az MTI.

tenisz Hubert Hurkacz Diego Schwartzman Casper Ruud Aszlan Karacev ATP

Tenisz: Hurkacz és Kontaveit is tornát nyert

2021-09-26 18:29:58

Az elsőként rangsorolt Hubert Hurkacz megnyerte a Metzben rendezett, 481 ezer euró (170.7 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornát, míg az észt Anett Kontaveit az 565 ezer dollár (172 millió forint) összdíjazású ostravai kemény pályás viadalon aratott diadalt – írja a Magyar Távirati Iroda.

Pablo Carreno Busta Hubert Hurkacz Anett Kontaveit ATP

Tenisz: Murray kikapott a nyolc között az első kiemelttől

2021-09-24 17:59:16

Andy Murray két játszmában, 7:6, 6:3-ra kikapott a lengyel Hubert Hurkacztól a metzi kemény pályás ATP 250-es tenisztorna negyeddöntőjében.

tenisz Hubert Hurkacz Andy Murray ATP Metz

Tokió 2020: Fucsovics Márton visszalépett az olimpiai tornától

2021-07-25 04:09:50

A férfi teniszezők olimpiai tornájának első fordulójában Fucsovics Márton a lengyel Hubert Hurkacz ellen küzdött volna, ám röviddel a vasárnap hajnali mérkőzés előtt a világranglista 38. helyén álló magyar jelezte, sérülés miatt visszalép a szerepléstől.

tenisz superfeed olimpia 2020 Tokió 2020 Hubert Hurkacz Fucsovics Márton

Tokió 2020: Fucsovics a Wimbledonban elődöntős Hurkacz ellen kezd

2021-07-22 08:16:55

Az idei wimbledoni tornán elődöntős Hubert Hurkacz lesz Fucsovics Márton ellenfele a pénteken rajtoló tokiói olimpia férfi tenisztornájának első fordulójában – számolt be róla az MTI.

tenisz olimpia Tokió 2020 Hubert Hurkacz Fucsovics Márton

Wimbledon: Hurkacz legyőzésével Berrettini az első döntős

2021-07-09 17:30:06

Matteo Berrettini négy játszmában, 6:3, 6:0, 6:7, 6:4-re legyőzte a Danyiil Medvegyevet és Roger Federert is kiejtő lengyel Hubert Hurkaczot a wimbledoni nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének elődöntőjében, ezzel első olaszként döntőbe jutott a füves pályás Grand Slam-tornán. Ellenfele a vasárnapi fináléban a címvédő és világelső Novak Djokovics lesz.