Találatok a Haraszti Zsolt címkére

Találatok száma: 99

Paks: Időzített bomba volt az egész mérkőzésen – Haraszti Zsolt

2022-08-06 00:33:11

A labdarúgó NB I 2. fordulójának nyitó mérkőzésén az újonc Vasas hazai pályán 2–2-re végzett a Pakssal. A balhés véget ért találkozó után az egyik paksi gólszerzővel, Haraszti Zsolttal beszélgetett az NSO Tv stábja.

videó labdarúgó NB I Vasas Paks NSO Tv NB I

Paks: Konkrét ajánlat érkezett Ádám Martinért – Haraszti Zsolt

2022-06-09 07:39:22

A paksi ügyvezető, Haraszti Zsolt a válogatott mérkőzései után ül tárgyalóasztalhoz Ádám Martinnal.

Ádám Martin Paks NB I Haraszti Zsolt

NB I: paksi futballerőmű csak magyar játékosokkal

2022-04-27 22:02:23

Újfent csodás időszakot él a 2011-ben már nagyot alkotó Paksi FC, a fennállása során először a Magyar Kupa döntőjébe jutó labdarúgóklubnál joggal reménykednek, hogy 11 év elteltével ismét kilépnek Európába.

Ádám Martin Paks NB I Haraszti Zsolt Böde Dániel Bognár György

NB I: futballtemetéstől a győztes gólig – Pávkovics „százados” története

2022-03-01 11:34:40

A labdarúgó NB I 22. fordulóját követő visszapillantónk fókuszában a 100. meccsén győztes gólt szerző, debreceni Pávkovics Bence, a Paks Fehérvár elleni győzelme és az Újpest Mezőkövesd elleni sikere áll.

Újpest Pávkovics Bence Paks NB I-es legek Mol Fehérvár Milos Krusics

Két góllal vezetett a Mol Fehérvár Pakson, majd hatalmas ziccerei voltak...

2022-02-25 19:43:00

A labdarúgó NB I 22. fordulójának nyitó mérkőzésén a Mol Fehérvár hamar kétgólos előnyre tett szert a Pakson, majd hatalmas helyzeteket alakított ki, ám ezeket ki is hagyta – a lelkes hazaiak innen megnyerték a mérkőzést, az utolsó, győztes gólt a 94. percben megszerezve!

onlive! közvetítés ifj. Dárdai Pál Peter Zulj Paks NB I 22. forduló

Micsoda meglepetés, a Paks megverte idegenben a Fradit!

2022-02-06 06:10:07

A Ferencváros hazai pályán meglepetésre 3–0-ra kikapott a Paksi FC-től a labdarúgó NB I 19. fordulójának záró mérkőzésén. Ebben az idényben először nem kapott gólt a Paks bajnoki mérkőzésen! Az FTC veresége azt is jelenti, hogy a Puskás Akadémia kétpontos előnnyel vezeti a tabellát.

Ádám Martin onlive! közvetítés Szabó Bálint Paks NB I 19. forduló

MTK: három játékos távozását is bejelentették

2022-01-03 15:02:54

Az MTK Budapest NB I-es labdarúgócsapata délelőtt bejelentette Szakály Dénes és a szlovák Andrej Kadlec szerződtetését, míg délután három játékos távozásáról adott hírt a klub hivatalos honlapja.

magyar átigazolás Tiago Ferreira Szrdjan Dimitrov MTK Haraszti Zsolt

„Amikor állt a játék, nekem esett” – torokfogás Kispesten; kiemelkedő FTC

2021-11-23 09:02:45

Parázs jelenetekben, pazar gólokban és parádés győzelmekben sem volt hiány a labdarúgó NB I 13. fordulójában – szokásos, hét eleji visszapillantónkban a legutóbbi forduló emlékezetes pillanatait idézzük fel.

NB I MTK Haraszti Zsolt Ferencváros Budapest Honvéd Baráth Botond

Kihasználta az emberelőnyt a Honvéd, még Márton nélkül az MTK

2021-11-21 13:42:56

A labdarúgó NB I 13. fordulójának záró mérkőzésén a Bp. Honvéd 3–0-ra megverte odahaza az MTK-t.

onlive! labdarúgó NB I közvetítés Nenad Lukics Nagy Dominik NB I 13. forduló

NB I: az MTK szerződtette a Paks támadóját – hivatalos

2021-08-26 12:44:11

Az NB I-ben szereplő MTK Budapest szerződtette Haraszti Zsoltot, a Paksi FC labdarúgóját – számolt be róla a fővárosi együttes a hivatalos honlapján.

magyar átigazolás Paks NB I MTK Haraszti Zsolt

Öt gólt láthattunk a Paks–Mezőkövesd bajnokin

2021-07-30 17:11:07

A Paksi FC–Mezőkövesd mérkőzéssel indult a labdarúgó NB I 2021–2022-es idénye, és az izgalmas, fordulatos mérkőzésen a vendégek 3–2-re nyertek.

onlive! közvetítés Sajbán Máté Paks NB I 1. forduló NB I

Labdarúgás: A paksi foci ismét eladható az egész országban – Haraszti

2021-05-16 12:52:05

A labdarúgó NB I negyedik helyén záró Paksi FC ügyvezetője, Haraszti Zsolt a klub honlapjának értékelte a nemrégiben véget ért évadot, emellett beszélt az edzőváltásról, a keretről és a gólkirály Hahn Jánosról is.

labdarúgó NB I Paksi FC Haraszti Zsolt

MLSZ: a fizetési sapka lehet a mai közgyűlés legforróbb témája

2021-05-14 09:23:30

A futballszövetség pénteken tartja küldöttközgyűlését, amelyen a bérplafon és a létszámnövelés is szóba kerülhet.

közgyűlés Sallói István Révész Attila Polyák Balázs Orosz Pál MLSZ

NB I: Boli jókor volt jó helyen; Balogh Norbert megvillant

2021-03-05 09:58:39

A labdarúgó NB I 24. fordulójára visszapillantó cikkünk fókuszában Franck Boli, a Ferencváros elefántcsontparti csatára, aki szerint most harcossággal kell hozniuk a mérkőzéseket, és tudja, az együttes eléri a célját. Szót ejtünk még Bese Balázsról, a Budafok kapusáról, aki hiába mutatott be bravúrokat, csapata pont nélkül maradt Újpesten, továbbá Balogh Norbertről, a Budapest Honvéd csatáráról is, aki az MTK ellen villant meg, valamint Haraszti Zsoltról, a Paks támadójáról, aki csereként pályára lépve duplázott a Mol Fehérvár ellen.

Újpest Paks NB I-es legek NB I 24. forduló NB I Mol Fehérvár FC

NB I: kétgólos hátrányból egyenlített a Paks Fehérváron

2021-03-03 21:52:27

Paks NB I 24. forduló NB I Mol Fehérvár FC Ivan Petrjak Haraszti Zsolt

Továbbra sem megy odahaza a bajnokságban a Mol Fehérvárnak

2021-03-03 13:24:00

A labdarúgó NB I 24. fordulójának záró mérkőzésén a Mol Fehérvár már két góllal is vezetett a Paks ellen odahaza, de a vége 2–2 lett. A fehérváriak idén még nyeretlenek odahaza a bajnokságban.

onlive! közvetítés Paks NB I 24. forduló NB I Mol Fehérvár FC

NB I: a létszámemeléstől a videobíróig – klubreakciók Csányi Sándor felvetéseire

2021-01-16 08:22:58

Csányi Sándor felvetései kapcsán három témában körkérdést intéztünk NB I-es klubok vezetőihez.

Zalaegerszeg ZTE Sallói István Révész Attila Polyák Balázs Paks

Újabb győzelmével dobogóra lépett a Paks!

2020-11-01 13:27:06

A Budafok kétszer is vezetést szerzett az első félidőben odahaza a Paks ellen, amely még a szünet előtt fordított, és 3–2-re meg is nyerte a találkozót a labdarúgó NB I 9. fordulójában.

onlive! közvetítés Paks NB I Kovács Dániel Ihrig-Farkas Sebestyén

NB I: Pakson a bennmaradást tűzték ki célul

2020-08-13 21:06:12

Az NB I-ben maradás a cél a megfiatalított kerettel induló Paksi FC labdarúgócsapatánál, amely a szombati Újpest elleni nyitányon tartja teljesen elkészült stadionjának avatóját.