Találatok a Gyenisz Mencsov címkére

Találatok száma: 6

Véget ért a verseny: Mencsov esős-esése ellenére is rózsaszín trikós

2009-06-04 04:00:31

Nem várt izgalmakat hozott az olasz kerékpáros körverseny, a Giro d’Italia utolsó 14, 4 km-es Rómában rendezett egyéni időfutama. Az összetettben első helyen álló orosz Gyenyisz Mencsov ugyanis elesett a szakasz hajrájában, így is megtartotta azonban a rózsaszín trikót, sőt még jobb időt is ment, mint a rivális olasz Danilo Di Luca. Az időfutamot a litván Ignatas Konovalovas nyerte, megelőzve a brit Bradley Wigginst és a norvég Edvald Boassson Hagent.

Giro d’Italia Gyenisz Mencsov

Kezdődik! Szombaton Brestből rajtol a 95. Francia körverseny

2008-07-08 04:00:22

Szombattól július 27-ig három héten keresztül Franciaországra figyel az egész kerékpáros világ. Brestből a Pireneusokon és az Alpokon át a hagyományos párizsi befutóig 3554 kilométer vár a Tour de France mezőnyére.

Gyenisz Mencsov Tour de France

Mencsov nyerte a spanyol körversenyt, és már a Tourra gondol

2007-09-27 17:17:23

Gyenisz Mencsov, a Rabobank csapat klasszisa nyerte a Vuelta a’espana spanyol profi kerékpáros körversenyt, az orosz versenyző pályafutása során másodszor győzött a rangos viadalon. A Vuelta vasárnap ért véget Madridban.

Vuelta a Espana Gyenisz Mencsov

Luis Perez Rodriguez volt a tizennyolcadik szakasz leggyorsabbja

2007-09-24 00:00:11

Luis Perez Rodriguez sikerét hozta a spanyol kerékpáros körverseny, a Vuelta tizennyolcadik szakasza. Összetettben a szakaszt az ötödik legjobb idővel teljesítő Gyenyisz Mencsov vezet, akinek előnye 2 perc 27 másodperc az ausztrál Cadel Evans előtt.

Vuelta Gyenisz Mencsov Luis Perez Rodriguez

Samuel Sanchezé a szakasz, Gyenisz Mencsov őrzi első helyét

2007-09-20 00:00:12

A Vuelta a Espana, a Spanyol kerékpáros körverseny 15., Villacarrillo és Granada, közötti 205 kilométeres szakaszát a spanyol Samuel Sanchez nyerte 4:45:59 órás eredménnyel. A stuttgarti vb-re készülő Bodrogi László a tervek szerint az utolsó etapját tudta le a viadalon, amelyen a 33. helyen zárt, 4:32 perces hátránnyal a szakaszgyőztes mögött. Összetettben továbbra is Gyenyisz Mencsov áll az első helyen.

Bodrogi László 15. szakasz Vuelta

Gyenisz Mencsov második helyével összetettben az élre állt

2007-09-13 00:00:10

A Vuelta a Espana, a Spanyol kerékpáros körverseny vasárnapi, kilencedik, Huesca és Estación de Esqui Cerler közötti, 167.7 kilométeres szakaszát az olasz Leonardo Piepoli 3:28.22 órás eredménnyel nyerte. A győztessel azonos idővel, a második helyen befutó orosz Gyenisz Mencsov is boldog lehetett, hiszen összetettben átvette a vezetést az aranysárga trikót mindössze egy napig viselő belga Stijn Devoldertől.