Találatok a Gilles Simon címkére

Találatok száma: 61

Tenisz: Simon döntő szettben búcsúztatta Shapovalovot

2020-10-22 19:00:25

A héten zajló nemzetközi ATP-tenisztornák a nyolcaddöntőknél járnak. Kölnben kiesett a harmadik helyen kiemelt kanadai Denis Shapovalov, miután döntő szettben kikapott a francia Gilles Simontól. Antwerpenben szinte ugyanolyan eredmény született mindkét nyolcaddöntős találkozón.

tenisz Gilles Simon ATP Köln ATP Antwerpen

Tenisz: Gilles Simon megint nyert a kölni első fordulóban

2020-10-19 20:58:35

Ezen a héten ismét Kölnben rendeznek ATP 250-es tornát, s a fedett pályás, 271 ezer euró összdíjazású viadalon a francia Gilles Simon ismét győzni tudott az első fordulóban – egy hete még Fucsovics Mártont múlta felül, ez alkalommal az ausztrál Jordan Thompsont verte meg. Az Ostravában zajló, 528 ezer dollár összdíjazású, szintén fedett pályás, ám női verseny nyitó körében Anna Kontaveit két meccslabdát hárítva nyert.

WTA Ostrava Gilles Simon ATP Köln

Tenisz: Fucsovics számára gyorsan véget ért a kölni torna

2020-10-13 15:44:20

A világranglistán 50. helyen álló Fucsovics Márton számára az 1. fordulóban véget ért a kölni tenisztorna, mivel két szettben kikapott a francia Gilles Simontól.

tenisz Gilles Simon Fucsovics Márton

Tenisz: Kyrgios eldobta ütőjét, mert nem értett egyet a bíróval

2019-08-01 19:27:12

Nick Kyrgios földhöz vágta ütőjét, majd elutasította a székbíró kézfogását, miután nem értett egyet döntésével a washingtoni férfi tenisztornán.

tenisz Nick Kyrgios Gilles Simon

Tenisz: Simon simán továbbment Eastbourne-ben

2019-06-25 19:46:25

A hatodik helyen kiemelt Gilles Simon kétszettes győzelemmel jutott a nyolcaddöntőbe kedden az eastbourne-i füves pályás tenisztorna 745 ezer euró (241 millió forint) összdíjazású férfiversenyében. A 2013-ban döntős francia játékos az amerikai Tennys Sandgrent múlta felül az első fordulóban, következő mérkőzésén pedig a chilei Nicolás Jarryval találkozik majd.

Gilles Simon ATP Eastbourne

Tenisz: Fucsovics legyőzője és Nisikori sem jutott döntőbe

2018-09-22 19:00:31

Gilles Simon és Matthias Bachinger játssza a finálét vasárnap a metzi kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Radu Albot Nisikori Kei Matthias Bachinger Gilles Simon Fucsovics Márton

Wimbledon: Serena Williams készülhet az elődöntőre

2018-07-10 15:29:29

Juan Martín del Potro négy szettben legyőzte Gilles Simont a wimbledoni teniszbajnokság nyolcaddöntőjében, így a negyeddöntőben ő lesz Rafael Nadal ellenfele. A hölgyeknél kialakult az elődöntő párosítása, a legjobb négy között ott van Serena Williams is.

tenisz Wimbledon Rafael Nadal Juan Martín del Potro Gilles Simon

Tenisz: Gasquet maratoni csatában nyerte meg Federert

2017-10-12 17:40:45

Richard Gasquet 2 óra 42 perces csatában gyűrte le a szintén francia Gilles Simont a sanghaji kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz Roger Federer Richard Gasquet Gilles Simon

Tenisz: Mladenovic „biciklit” kapott, Simon simán nyert

2017-09-18 18:56:19

Már az első fordulóban búcsúzott a hatodik helyen kiemelt Paolo Lorenzi a szentpétervári kemény pályás férfi tenisztornán. Az olasz játékost hétfőn a bosnyák Damir Dzumhur győzte le két szettben.

Paolo Lorenzi Kristina Mladenovic Gilles Simon tenisz

Tenisz: Simon és Paire is továbbjutott Hamburgban

2017-07-25 00:04:43

Gilles Simon és Benoit Paire is megnyerte mérkőzését hétfőn a hamburgi ATP-tornán.

tenisz Gilles Simon Benoit Paire

Tenisz: Gilles Simon alaposan megizzadt, de továbbjutott

2017-05-22 22:47:54

Az ötödik helyen kiemelt francia Gilles Simon alaposan megizzadt, de végül három játszmában legyőzte az orosz Danyiil Medvegyevet a 482 ezer euró (148.4 millió forint) összdíjazású lyoni salakpályás férfi tenisztorna első fordulójában.

tenisz Gilles Simon ATP-torna ATP Lyon

Tenisz: Hoppá! Balázs legyőzője kiejtette az 5. kiemeltet is

2017-04-25 14:36:48

Meglepetéssel indult a budapesti 250-es ATP-torna keddi játéknapja, az ötödik kiemelt Gilles Simon búcsúzott.

tenisz Gilles Simon Björn Fratangelo ATP Budapest

Tenisz: Djokovics a szakadék széléről jött vissza

2017-04-18 17:46:58

Gilles Simon a győzelemért szerválhatott Novak Djokovics ellen a monte-carlói salakpályás tenisztorna 2. fordulójában, ám 6:3, 3:6, 7:5-re a második helyen kiemelt szerb nyert.

tenisz Novak Djokovics Monte-Carlo Gilles Simon

Tenisz: nem Djokovics–Murray döntőt rendeznek Sanghajban

2016-10-15 13:33:29

Nem lesz Djokovics–Murray döntő a sanghaji tenisztornán, az első helyen kiemelt szerb ugyanis 6:4, 6:4-re kikapott a spanyol Roberto Bautistától, akit eddig mindig megvert. Andy Murraynek nem okozott gondot Gilles Simon legyőzése.

Roberto Bautista Novak Djokovics Gilles Simon Andy Murray Sanghaj tenisz

Tenisz: Wawrinka elődöntős, a 2004-es győztes kiesett

2016-09-23 19:13:50

Az első kiemelt svájci Stan Wawrinka két játszmában (7:5, 6:2) megverte a szerb Viktor Troickit a szentpétervári kemény pályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében, míg a 2004-es győztes orosz Mihail Juzsnij két sima szettben kikapott a német Alexander Zverevtől.

tenisz Viktor Troicki Stan Wawrinka Mihail Juzsnij Gilles Simon Dominic Thiem

Tenisz: Wawrinka menetel, Ferrer most már szettet is nyert

2016-05-20 00:03:15

Az első kiemelt svájci Stanislas Wawrinka tovább menetel a genfi férfi tenisztornán, a negyeddöntőben a spanyol Pablo Carreno-Bustát győzte le két szettben.

Stan Wawrinka Gilles Simon David Ferrer Alexander Zverev

Tenisz: Nadal óta nem volt ekkora skalpja a németnek

2016-02-04 21:32:32

A német Dustin Brown 6:4, 6:4-re legyőzte a francia Gilles Simont a montpellier-i tenisztornán, ezzel bejutott a negyeddöntőbe. Ez volt a világranglista-133. Brown legnagyobb győzelme azóta, hogy tavaly Wimbledonban megverte Rafael Nadalt.

tenisz Gilles Simon Dustin Brown

Tenisz: Tsonga harmadszor nyerte meg a metzi versenyt

2015-09-27 18:30:37

A harmadik helyen kiemelt francia Jo-Wilfried Tsonga nyerte a Metzben rendezett 439 ezer euró (138 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornát. A vasárnapi döntőben honfitársát, a másodikként rangsorolt Gilles Simont győzte le három játszmában.

tenisz Jo-Wilfried Tsonga Gilles Simon

Davis-kupa: Szerbia és Ausztrália a kiesés szélén

2015-07-17 22:04:10

Kazahsztán Ausztrália, Argentína pedig Szerbia ellen szerzett 2:0-s előnyt a tenisz Davis-kupa világcsoportjának negyeddöntőjében.

Andy Murray Davis-kupa Federico Delbonis Gilles Simon Viktor Troicki

Federer Murrayvel, Djokovics Gasquet-val játszik a döntőért

2015-07-08 17:10:21

Elsőként a Gilles Simont három játszmában legyőző Roger Federer jutott a legjobb négy közé a wimbledoni tenisztorna férfi egyesében. A svájci ellenfele a pénteki elődöntőben Andy Murray lesz. A másik ágon Novak Djokovics a Stan Wawrinkát legyőző Richard Gasquet-vel játszik pénteken.