Találatok a Francesca Schiavone címkére

Találatok száma: 35

Tenisz: a Roland Garros-győztes Schiavone legyőzte a rákot

2019-12-18 12:29:59

Állítása szerint legyőzte a rákot Francesca Schiavone olasz teniszező, aki 2010-ben megnyerte a francia nyílt bajnokságot.

Francesca Schiavone

Tenisz: 38 évesen visszavonult a Roland Garros 2010-es győztese

2018-09-05 21:55:02

Bejelentette a visszavonulását Francesca Schiavone, a Roland Garros női egyesének 2010-es győztese.

tenisz Roland Garros Francesca Schiavone

Roland Garros: 13 éve nem volt ilyen, kiesett a címvédő

2018-05-27 16:12:45

Kiesett a női egyes címvédője, Jelena Ostapenko a francia nyílt teniszbajnokság, a Roland Garros első fordulójában: a 20 éves lett hölgyet az ukrán Katerina Kozlova búcsúztatta. A férfiaknál Grigor Dimitrov, Nisikori Kei és Alexander Zverev is három játszmában nyert, David Goffin kétszettes hátrányból fordított.

tenisz Venus Williams Sara Errani Roland Garros Konta Johanna Jelena Ostapenko

Tenisz: Babos az első körben kiesett Rabatban

2017-05-01 18:12:43

A negyedik helyen kiemelt Babos Tímea 6:4, 6:1-re kikapott az olasz Francesca Schiavonétól a rabati salakpályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz Rabat Francesca Schiavone Babos Tímea

Tenisz: tornát nyert az idén visszavonuló Garros-győztes

2017-04-16 00:46:51

A szabadkártyás Francesca Schiavone 6:4, 7:5-re nyert a negyedik helyen kiemelt Lara Arruabarrena ellen a bogotái salakpályás női tenisztorna döntőjében.

tenisz Francesca Schiavone

Roland Garros: 4:4 után 8:0, Babos először nyert a főtáblán

2016-05-24 12:08:49

A Francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) női egyesének 1. fordulójában Babos Tímea két szettben legyőzte az amerikai Samantha Crawfordot. Az idei Australian Open-győztes Angelique Kerber és a tavasszal remek formában játszó Viktorija Azarenka kiesett.

tenisz Samantha Crawford Roland Garros Rafael Nadal Kristina Mladenovic Kiki Bertens

Tenisz: ilyen még nem volt – történelmi tett az uruguayitól

2016-02-22 08:46:35

Az uruguayi Pablo Cuevas három játszmában (6:4, 6:7, 6:4) legyőzte az argentin Guido Pellát a riói salakpályás férfi tenisztorna döntőjében, ezzel egyedülálló rekordot mondhat magáénak.

Pablo Cuevas Guido Pella Francesca Schiavone tenisz

Tenisz: Bakiban három kiemelt is kiesett az első körben

2015-07-28 02:15:39

A harmadik kiemelt Dominika Cibulková, az ötödikként rangsorolt Bojana Jovanovszki és a nyolcadik kiemelt Francesca Schiavone is vereséget szenvedett a Bakiban zajló kemény pályás női tenisztorna első fordulójában. Mindhárom játékos két szettben kapott ki ellenfelétől.

tenisz Francesca Schiavone Dominika Cibulková

Tenisz: elképesztő bírói hiba; ön mit tett volna a kínai helyében?

2015-03-13 16:57:08

Francesca Schiavone igen ritkán látható bírói hiba áldozata lett az Indian Wells-i tenisztorna 1. fordulójában, fiatal kínai ellenfele pedig nem pályázhat fair play-díjra.

tenisz Indian Wells Francesca Schiavone Csu Lin

Roland Garros: rövid ideig tartott az 56. GS-részvétel

2014-05-25 23:17:22

Egyetlen mérkőzésig tartott Francesca Schiavone sorozatban 56. egyéni Grand Slam-szereplése: a Roland Garros 2010-es győztese két játszmában kikapott a horvát Ajla Tomljanovictól a Párizsban zajló francia nyílt teniszbajnokság vasárnapi nyitó napján.

Tenisz: kiejtette a Garros-győztest, jöhet egy másik

2014-03-18 22:10:17

A kazah Jaroszlava Svedova két szettben búcsúztatta a 2010-es Roland Garros-győztes Francesca Schiavonét a Miamiban zajló tenisztorna női egyesének 1. fordulójában. Az olasz játékos után egy másik Garros-győztes vár Svedovára, mégpedig maga Serena Williams, akinek több Grand Slam-trófeája is van...

tenisz Serena Williams Jaroszlava Svedova Francesca Schiavone

Tenisz: a korábbi Roland Garros-győztes gyors búcsúja

2014-01-28 00:12:59

A 2010-ben Roland Garros-győztes olasz Francesca Schiavone már a nyitó körben kiesett hétfőn a Párizsban zajló, fedett pályás női tenisztornán.

tenisz Klára Zakopalová Francesca Schiavone

Tenisz: Pavljucsenkovával vívja a szöuli döntőt A. Radwanska

2013-09-21 09:03:20

Agnieszka Radwanska és Anasztaszija Pavljucsenkova játssza a döntőt a szöuli kemény pályás női tenisztornán.

tenisz Francesca Schiavone Anasztaszija Pavljucsenkova Agnieszka Radwanska

Tenisz: Schiavone megállította a menetelő Date-Krummot

2013-09-20 12:41:22

Date-Krumm Kimiko menetelése a negyeddöntőben ért véget a szöuli női tenisztornán, miután három szettben kikapott Francesca Schiavonétól. A 43. születésnapját jövő szombaton ünneplő japán játékos korábban Heather Watsont és a második kiemelt Marija Kirilenkót búcsúztatta a dél-koreai versenyen.

tenisz Francesca Schiavone Date-Krumm Kimiko

US Open: Babos Tímeáék megszorították a 6. kiemeltet

2013-08-30 20:34:08

Az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság női párosának második fordulójában a Babos Tímea, Francesca Schiavone két szoros szettben kikapott a hatodik helyen kiemelt Anna-Lena Grönefeld, Kveta Peschke német, cseh duótól.

Anna-Lena Grönefeld Babos Tímea Francesca Schiavone Kveta Peschke US Open tenisz

US Open: Babos és Schiavone legyőzte Kalasnyikováékat

2013-08-29 20:15:42

Babos Tímea párosban bejutott a US Open 2. fordulójába, miután az olasz Francesca Schiavone oldalán 7:6, 6:2-re nyert a grúz Okszana Kalasnyikova és a lengyel Alicja Rosolska által alkotott duó ellen.

tenisz US Open Francesca Schiavone Babos Tímea

Videó: Serena esélyt sem adott, Nadal söpréssel kezdett

2013-08-27 09:07:17

Mint beszámoltunk róla, Serena Williams elég gyors volt ahhoz, hogy az eső erősödése előtt befejezze rendkívül egyoldalú mérkőzését Francesca Schiavone ellen (6:0, 6:1) az idei tenisz US Open első versenynapján, míg Rafael Nadal három sima szettben (6:4, 6:2, 6:2) győzte le az amerikai Ryan Harrisont. Íme!

videó tenisz Serena Williams Ryan Harrison Rafael Nadal Francesca Schiavone

Rafa Nadal sima sikerrel ajándékozta meg magát

2013-06-03 18:46:11

Sima sikerrel ajándékozta meg magát a hétszeres Roland Garros-győztes Rafael Nadal. A 27. születésnapját ma ünneplő spanyol klasszis a Francia nemzetközi teniszbajnokság nyolcaddöntőjében a japán Nisikori Kei ellen nyert három szettben.

tenisz Viktorija Azarenka Tommy Haas Roland Garros Rafael Nadal Philipp Kohlschreiber

Roland Garros: Azarenka kilenc, Haas tíz gémet nyert zsinórban

2013-06-03 12:44:04

A francia nemzetközi teniszbajnokság nyolcaddöntőjében a német Tommy Haas és a fehérorosz Viktorija Azarenka is magabiztosan érvényesítette a papírformát, előbbi az orosz Mihail Juzsnijt, utóbbi a 2010-es Roland Garros-győztes Francesca Schiavonét hagyta állva.

tenisz Viktorija Azarenka Tommy Haas Roland Garros Mihail Juzsnij Francesca Schiavone

Roland Garros: Nem mertem elég kockázatot vállalni - Czink

2013-05-27 20:58:40

Az első fordulóban búcsúzott a francia nemzetközi teniszbajnokság, a Roland Garros női egyesének küzdelmeitől Czink Melinda, aki 6:0, 7:6-ra kikapott a 2010-es győztes olasz Francesca Schiavonétól.