Találatok a Fetter Erik címkére

Találatok száma: 57

Kerékpár: Fetter negyedik az U23-as Eb mezőnyversenyében

2022-07-10 20:57:09

Fetter Erik negyedik helyen végzett az U23-as országúti kerékpáros Európa-bajnokság vasárnapi mezőnyversenyében.

kerékpár Fetter Erik

Kerékpár: Fetter Erik az időfutam országos bajnok

2022-06-22 15:50:59

Fetter Erik is megvédte címét az országúti kerékpárosok férfi időfutam országos bajnokságán szerdán a Debrecenhez közeli Bocskaikert határában.

országúti kerékpár Peák Barnabás Fetter Erik

Giro: Két éve egy ilyen Giróért a két kezemet összetettem volna – Valter

2022-06-01 19:28:38

Élménybeszámolóval egybekötött online sajtóeseményt szervezett a Magyar Kerékpáros Szövetség három Giro d'Italia-hősünk, Fetter Erik, Peák Barnabás és Valter Attila főszereplésével szerda délután. A főszereplőknek hála végig kiváló hangulatú beszélgetésen a magyar versenyzők visszaemlékeztek a magyarországi szakaszoktól egészen a vasárnapi, veronai záróetapig, elmondták, ki-ki hogyan élte meg a kőkemény három hetet, s őszintén értékelték teljesítményüket az esetleges hiányérzetekkel együtt is.

Valter Attila Peák Barnabás Giro Fetter Erik

Giro: véget ért, de örökké emlékezetes marad a 2022-es olasz kör

2022-05-30 23:45:31

A feledhetetlen első három hazai szakasz után is volt miért végigizgulnunk a 105. Olasz kört, amely a hajrában meg is hozta a remélt magyar eredmény(eke)t. Az itthoni rendezés mellett mindhárom magyarra, Valter Attilára, Fetter Erikre és Peák Barnabásra is nagyon büszkék lehetünk.

kerékpár Valter Attila Peák Barnabás Giro d’Italia Fetter Erik

Giro: Fetter Erik elégedett, és pozitív emlékekkel zárta a versenyt

2022-05-31 09:49:33

Saját maga eredményével elégedett és pozitív élményekkel, emlékekkel zárta pályafutása első Giro d'Italiáját az olasz országúti kerékpáros körversenyen összetettben 83. helyen záró Fetter Erik, az EOLO-Kometa versenyzője.

Giro d’Italia Giro Fetter Erik

Giro: Hindley nyerte az összetettet, Valter Attila a legjobb magyar

2022-05-29 17:39:15

Az olasz kerékpáros körverseny, a Giro d'Italia utolsó szakaszát, a Veronában rendezett 17.4 kilométer hosszú egyéni indításos időfutamot az olasz Matteo Sobrero nyerte meg Thymen Arensman és Mathieu van der Poel előtt, a legjobb magyar a 23. időt elérő Fetter Erik lett, Valter Attila a 31. helyen végzett, Peák Barnabás a 48. idővel ért be. Összetettben a rózsaszín trikót tegnap átvevő Jai Hindley diadalmaskodott Richard Carapaz és Mikael Landa előtt, a legjobb magyar Valter a 35. helyen zárt, Fetter a 83., Peák a 110. helyen fejezte be a versenyt.

kerékpár Valter Attila Peák Barnabás Jai Hindley Giro d’Italia Fetter Erik

Giro: olasz siker a királyetapon, Carapazról lehullott a rózsaszín

2022-05-28 17:31:38

Az olasz Alessandro Covi nyerte meg az Olasz kerékpáros-körverseny, a Giro d'Italia kemény hegyi befutóval végződő 20. szakaszát szombaton Domen Novak és Giulio Ciccone előtt. Az összetettben eddig élen álló Richard Carapaz nem bírta a királyetap utolsó emelkedőjét, több mint egy percet kapott a remekül hajrázó Jai Hindleytől, aki a vasárnapi záró időfutam előtt átvette tőle a rózsaszín trikót. A legjobb magyar, az előző szakaszon fantasztikusan tekerő Valter Attila az 51. helyen ért célba 17:29 perc hátránnyal, Fetter Erik 97., Peák Barnabás 103. lett.

Valter Attila Richard Carapaz Peák Barnabás Olaszország Jai Hindley Groupama-FDJ

Giro: elképesztő siker! Hazaért a szökés, Valter 4. a szakaszon

2022-05-27 15:13:17

A 2022-es Giro d'Italia 19., hegyi befutóval véget érő pénteki szakaszán hazaért a szökés, amelyben végig ott volt a Groupama-FDJ magyar kerékpárosa, Valter Attila is, aki a balszerencsés befutó után a negyedik helyen ért célba. A szakaszt a hegyi pontverseny éllovasa, Koen Bouwman nyerte meg.

Valter Attila Peák Barnabás Olaszország Groupama-FDJ Giro d’Italia Fetter Erik

Giro: Buitrago első szakaszsikere, Valter 15. lett

2022-05-25 17:52:13

A Bahrain-Victorious remek formában lévő kolumbiai versenyzője két nappal azután, hogy lemaradt a szakaszgyőzelemről, a szerdai 17. etapon már bukása ellenére is ünnepelhetett, Valter Attila a 15. helyen ért célba Lavaronéban, két pozícióval Vincenzo Nibali előtt.

kerékpár Valter Attila Santiago Butirago Peák Barnabás Giro d’Italia Fetter Erik

Giro: tömegbukás a rajt után, olasz győzelem a 15. szakaszon

2022-05-22 15:29:08

A Trek-Segafredo versenyzője, az olasz Giulio Ciccone nyerte meg az olasz kerékpáros-körverseny 15., Rivarolo Canavese és Cogne között rendezett 177 kilométeres nehéz hegyi szakaszát. Noha az elején bukott, végül megőrizte a rózsaszín trikót az olimpiai bajnok Richard Carapaz. A magyarok közül Fetter Erik szerepelt a legjobban, a 45. helyen zárt.

Vatler Attila Peák Barnabás Giulio Ciccone Giro d'Italia Giro Fetter Erik

Giro: a 11. szakaszon megszületett az első olasz győzelem

2022-05-18 15:15:45

A Giro d'Italia 11. szakaszán, a Santarcangelo di Romagnától Reggio Emiliáig tartó 203 kilométeres sík etapon mezőnyhajrá döntött, melynek végén Alberto Dainese megszerezte az olaszok idei első szakaszgyőzelmét a háromhetesen. Valter Attila azonos idővel a 85. lett, Fetter Erik a 104., míg Peák Barnabás a 127. helyen haladt át a célvonalon.

kerékpár Valter Attila Peák Barnabás Giro d’Italia Fetter Erik Alberto Dainese

Giro d’Italia: Girmay visszavágott Visegrádért Van der Poelnak

2022-05-17 17:24:16

Biniam Girmay, Peák Barnabás csapattársa visszavágott Mathieu van der Poelnek a visegrádi befutóért a Giro d'Italia 10. szakaszának Jesiben történt befutóján, és megszerezte Eritrea és fekete Afrika első szakaszgyőzelmét az olasz körverseny történetében.

Valter Attila Peák Barnabás Mathieu van der Poel Giro d’Italia Fetter Erik Biniam Girmay

Giro: kegyetlen hegyi befutó, 26 éves ausztrál nyert

2022-05-15 16:09:43

Az ausztrál Jai Hindley győzött az Olasz kerékpáros-körverseny, a Giro d'Italia 9., Iserniától a Blockhausig tartó 191 kilométer hosszú szakaszán, amelyen a rózsaszín trikó a spanyol Juan Pedro Lópeznél maradt. A magyarok közül Valter Attila szerepelt a legjobban, ő közel 20 perces hátránnyal a 48. helyen ért célba.

Valter Attila Peák Barnabás Giro d'Italia Giro Fetter Erik

Giro: hazaért a szökés, Koen Bouwman nyerte a 7. szakaszt; Valter 15.

2022-05-13 15:19:11

A Jumbo-Visma kerékpárosa, Koen Bouwman nyerte meg a 105. Giro d'Italia hetedik, Diamante és Potenza közötti 196 kilométeres pénteki szakaszát, amelyen a szökevények hazaértek. Valter Attila a főmezőnnyel, 2 perc 59 másodperces hátránnyal ért célba a 15. helyen.

Valter Attila Peák Barnabás Olaszország Giro d’Italia Fetter Erik

Giro: Meglehetősen pozitív nap volt a csütörtöki – Fetter

2022-05-13 10:31:14

Fetter Erik pozitívnak ítélte a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny csütörtöki szakaszát.

kerékpár Giro d’Italia Fetter Erik

Giro: megint Démare nyert – ezúttal célfotóval Ewan ellen

2022-05-12 15:33:47

A 105. Giro d'Italia hatodik, Palmi és Scalea közötti 192 kilométeres etapot a vártnál jóval lassabban teljesítette a mezőny, s a végén a sprinterek csatáját Arnaud Démare nyerte – szó szerint néhány milliméter döntött a sorozatban második sprintet nyerő francia javára Caleb Ewannel szemben. Összetettben nincs változás, továbbra is Juan Pedro López áll az élen.

olasz körverseny kerékpár Valter Attila Peák Barnabás Giro d’Italia Fetter Erik

Giro: Valter segítsége is kellett Démare győzelméhez az 5. szakaszon

2022-05-11 15:42:48

A Giro d'Italia 5. szakaszán, a Cataniától Messináig tartó 174 kilométeres etapon a Groupama-FDJ versenyzője, Valter Attila csapattársa, a francia Arnaud Démare aratott diadalt, ami idénybeli első győzelme. Peák Barnabás a 104., Fetter Erik a 127., Valter Attila az 145. helyen zárt. Az összetettben megtartotta éllovas pozícióját a spanyol Juan Pedro López. Hivatalos, hogy ez Vincenzo Nibali utolsó idénye, az év végén visszavonul.

kerékpár Valter Attila Peák Barnabás Giro d’Italia Fetter Erik Arnaud Demare

Giro: a mobil WC-k tetején és a villanyoszlopokon is csüngtek a szurkolók – videó

2022-05-08 22:24:54

Pályafutása 16. szakaszgyőzelmét érte el a Giro d'Italián a Quick-Step Alpha Vinyl brit versenyzője, Mark Cavendish, aki az olasz kerékpáros-körverseny harmadik, egyben utolsó magyarországi szakaszán aratott diadalt. A hangulat ezen a szakaszon is fantasztikus volt: mutatjuk, hogy a kaposvári rajtot és a balatonfüredi befutót hogyan élték meg a szurkolók, akik minden talpalatnyi helyet kihasználtak, hogy jól lássanak.

videó Valter Attila Peák Barnabás NSO Tv Kerékpár Giro d’Italia

Giro: Faluról falura, városról városra kiélveztük a szurkolók buzdítását – Fetter

2022-05-08 19:35:50

Az olasz kerékpáros körverseny, a Giro d'Italia harmadik, utolsó magyarországi szakaszán a magyarok közül Fetter Erik zárt legjobban, ő a 41. helyen zárt. A futam után főként arról beszélt, milyen csodálatos volt hazai utakon versenyeznie.