Találatok a ETO FC Győr címkére

Találatok száma: 802

Női NB I: az FTC kiütéssel nyerte a hibátlanok rangadóját

2022-10-02 20:39:04

A Ferencváros 4–0-ra legyőzte a Győrt a női labdarúgó NB I vasárnapi rangadóján, amelyet mindkét csapat százszázalékos mérleggel várt. A fővárosi zöld-fehérek továbbra is kapott gól nélkül vezetik a tabellát.

női labdarúgás női NB I FTC ETO FC Győr

NB II: kinevezték az új szakmai igazgatót Mosonmagyaróváron

2022-09-29 14:38:54

Király József lett a labdarúgó NB II-ben szereplő Credobus Mosonmagyaróvár szakmai igazgatója – tudta meg a Nemzeti Sport. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

labdarúgó NB II NB II Mosonmagyaróvár Király József ETO FC Győr ETO

NB II: hat év után bontott szerződést játékosával az ETO

2022-09-25 15:53:14

A labdarúgó NB II-ben nyolc forduló után hatodik helyen álló ETO FC Győr a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy közös megegyezéssel felbontotta Szimcso Viktor szerződését, a támadó máshol folytatja pályafutását.

NB II ETO FC Győr

Női NB I: a Győr egy góllal nyert a DVTK elleni rangadón

2022-09-24 21:14:25

A női labdarúgó NB I 6. fordulójában az ETO FC Győr 2–1-re nyert a Diósgyőr ellen.

női labdarúgás női NB I ETO FC Győr Diósgyőr DVTK

Felkészülés: gólzáporos döntetlen a Győr és a DAC között

2022-09-23 22:11:56

Zárt kapus felkészülési mérkőzésen a Dunaszerdahely a Mol Akadémián 3–3-as döntetlent játszott az NB II-es ETO ellen.

felkészülési mérkőzés ETO FC Győr DAC

NB II: októberben kétszer kerül képernyőre az MTK és az ETO

2022-09-16 14:21:59

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) versenybizottsága televíziós közvetítés miatt három NB II-es meccs kezdési időpontjának megváltoztatásáról döntött. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

NB II MTK M4 Sport Haladás Gyirmót ETO FC Győr

NB II: valószínűleg ismét műteni kell a válogatott kapust

2022-09-13 09:22:39

Az ETO után a Mol Fehérvár honlapja is közzétette, hogy a Győrbe kölcsönadott kapust, Kovácsik Ádámot valószínűleg műteni kell, mivel gerincsérv alakult ki nála.

Mol Fehérvár FC Kovácsik Ádám Győr ETO FC Győr

Győrből három ponttal távozott a Pécsi MFC

2022-09-09 23:06:33

A labdarúgó NB II 8. fordulójában a játéknap előtt negyedik helyezett ETO FC Győr az ugyancsak 13 ponttal ötödik Pécsi MFC-t  látta vendégül. Egyetlen gól döntött az ETO Parkban, méghozzá a vendégek javára.

élő közvetítés labdarúgó NB II Pécs PMFC NB II 8. forduló NB II

DAC: magyar játékost igazoltak Győrből, aki jövő nyáron csatlakozik

2022-09-09 11:45:43

A DAC hároméves szerződést kötött az ETO FC Győr középpályásával, Vitális Milánnal, aki a mostani idényt még a Rába-partiaknál tölti – olvasható a dac1904.sk-n.

magyar átgazolás magyar labdarúgás magyar foci légiósok Vitális Milán NB II

NB II: hatot vágott az MTK, hat gól a délkeleti derbin

2022-09-04 18:54:28

A labdarúgó NB II 7. fordulójában az éllovas MTK kiütötte a héten edzőt váltó újonc Kozármislenyt (6–1), míg a délkeleti derbin a Szeged 3–3-as döntetlent játszott a Békéscsabával. A Kazincbarcika legyőzte a Csákvárt, az ETO Ajkán diadalmaskodott, míg a Tiszakécske hazai pályán a Haladást múlta felül.

Szeged NB II MTK Kozármisleny ETO FC Győr Békéscsaba

Parázs meccsen vette el az ETO az Ajka hazai veretlenségét

2022-09-04 00:06:45

A labdarúgó NB II 7. fordulójában két tízpontos csapat, az Ajka és az ETO találkozott egymással. A mérkőzésen egy gól döntött, a két piros lapot hozó összecsapáson a Rába-partiak 1–0-s győzelmet arattak.

élő közvetítés labdarúgó NB 7. forduló NB II ETO FC Győr ETO Ajka

NB II: távozik Győrből az Olaszországot is megjárt hátvéd

2022-09-01 13:23:04

Egy esztendőt követően távozik Győrből az Olaszországot is megjárt 27 éves balhátvéd, Forgács Dávid – adta hírül a kisalföldi klub honlapja. Információink szerint a játékos Siófokon folytatja pályafutását.

magyar átigazolás NB II átigazolás Labdarúgó NB II Forgács Dávid ETO FC Győr

Győri győzelem a Tiszakécske ellen

2022-08-28 00:01:28

A labdarúgó NB II 6. fordulójában a 10. helyen álló ETO FC a 12. Tiszakécskét fogadta. A találkozó előtt azonos pontszámú csapatok mérkőzésén mindkét gól a második félidőben esett, az ETO nyert.

élő közvetítés labdarúgó NB II Tiszakécske NB II ETO FC Győr ETO

NB II: Berki István városon belül váltott klubot

2022-08-26 10:29:08

A labdarúgó NB II-ben öt forduló után negyedik helyen álló Gyirmót FC Győr hivatalos honlapján jelentette be, hogy Erdei Milán után Berki Istvánt is megszerezte az ETO FC Győrtől.

magyar átigazolás Gyirmót FC Győr ETO FC Győr ETO

Babati a 90. percben büntetőt rontott, gól nélküli döntetlen született Soroksáron

2022-08-20 08:17:14

A labdarúgó NB II 5. fordulójában a játéknap előtt 5. helyezett Soroksár a 9. ETO FC-t látta vendégül. A vendégek többször is eldönthették volna a mérkőzést, Babati ráadásul büntetőt lőhetett a 90. percben. Holczer viszont hárítani tudott és otthon tartott egy pontot a Soroksárnak.

labdarúgó NB II Soroksár NB II ETO FC Győr ETO 5. forduló

NB II: új edzőjével nyert a Nyíregyháza, simán az ETO

2022-08-17 19:36:01

A labdarúgó NB II 4. fordulójában győzelemmel mutatkozott be Huszák Géza a Nyíregyháza kispadján, a Szpari két góllal múlta felül a Soroksárt. A Szeged hajrában lőtt találattal győzte le vendégként a Haladást. Szintén egy góllal bizonyult jobbnak a Szentlőrincnél a Dorog, míg a Csákvár nem tudott nyerni, 1–1-et játszott a Tiszakécskével. Idegenben győzte le 2–1-re a Kazincbarcika a Mosonmagyaróvárt, míg az otthon játszó ETO FC Győr fordított, és 4–1-es győzelmet aratott a Siófok ellen.

Tiszakécske Szombathelyi Haladás Szentlőrinc Szeged-Csanád Grosics Akadémia Szeged-Csanád GA Soroksár

Magabiztos győri győzelem a Siófok ellen

2022-08-16 17:14:48

A labdarúgó NB II 4. fordulójában a játéknap előtt 14. helyen álló ETO FC a 8. helyezett Siófokot látta vendégül. Bár a Balaton-partiak szerezték meg a vezetést, a győriek azonnal egyenlíteni tudtak, majd további gólokkal fölényes győzelmet arattak.

élő közvetítés labdarúgó NB II Siófok NB II 4. forduló NB II Győr

NB II: az ETO holnapi ellenfelének adta kölcsön támadóját

2022-08-16 13:39:15

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 A fiatal játékos fejlődését szem előtt tartva, a folyamatos játéklehetőség érdekében a labdarúgó NB II-ben szereplő ETO FC egy évre kölcsönadta a BFC Siófok csapatának Farkas Balázs Keszőt – számolt be róla a klub honlapja.

magyar átigazolás Siófok NB II átigazolás NB II Győr Farkas Balázs

NB II: először győzött a Diósgyőr, hazai pályán botlott a Gyirmót

2022-08-14 19:29:24

A labdarúgó NB II 3. fordulójában megszerezte első győzelmét a Diósgyőr, a borsodi gárda Bényei duplájának köszönhetően aratott 2–1-es győzelmet Tiszakécskén. A két magabiztos győzelemmel kezdő Gyirmót hazai pályán botlott, a Békéscsaba hosszabbításban szerzett góllal tudott 1–0-ra nyerni az élvonalból búcsúzó gárda otthonában. A nap rangadóján a Haladás hazai pályán 2–1-es győzelmet aratott az ETO felett. A Szentlőrinc 2–0-ra győzött a Szeged ellen, míg a Soroksár a hosszabbításban megítélt büntetővel tartotta otthon az egyik pontot a Csákvár ellen.

Szeged Soroksár Szentlőrinc labdarúgó NB II NB II NB II 3. forduló

A Haladás nyerte a forduló rangadóját az ETO ellen

2022-08-13 14:35:39

A labdarúgó NB II 3. fordulójában a Haladás az ETO FC Győrt fogadta. A vasi gárda Hursán találatával a 31. percben szerezte meg a vezetést, majd az első félidő hajrában gyors gólváltást követően alakult ki a 2–1-es végeredmény.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Szombathelyi Haladás NB II 3. forduló NB II