Találatok a El Salvador címkére

Találatok száma: 12

Aki Maradona szerint nála is jobb volt: elfeledett futballzseni Salvadorból

2020-12-15 13:15:58

Talán Diego Maradonánál is tehetségesebb labdarúgó volt a salvadori Jorge „Mágico” González, ám az éjszakai élet legalább annyira vonzotta, mint a futball. Pályafutása során csupán öt salvadori bajnoki címet szerezett, és egy a CONCACAF Bajnokcsapatok kupáján kívül – európai szemmel nézve – jelentős trófeát nem nyert az egykori klasszis, aki a magyarok történelmi világbajnoki sikerét is elszenvedte 1982-ben. Portré az elfeledett zseniről.

Jorge Mágico González El Salvador Cádiz

Videó: Luis Suárez nyomdokain – újabb harapás meccs közben!

2017-07-20 18:49:21

Furcsa jeleneteket örökítettek meg a kamerák az Egyesült Államok–Salvador Arany-kupa-mérkőzésen. Először Jozy Altidore hátát nézte ki magának Henry Romero, miután az USA támadója nem örült annak, hogy Romero megcsavarta a mellbimbóját – és ezt ki is fejezte. Nem sokkal később a salvadoriak csapatkapitánya, Darwin Cerén is megharapta az Egyesült Államok védőjét, Omar Gonzálezt.

harapás Jozy Altidore Henry Romero El Salvador Egyesült Államok Arany-kupa

Felkészülés: a házigazda egy négyessel hangolt a Copára

2016-05-29 09:29:21

Három felkészülési találkozót játszottak Közép- és Dél-Amerikában az éjszaka folyamán. Peru 3–1-re legyőzte Salvadort, az Egyesült Államok pedig négy góllal nyert Bolívia ellen. Guatemala hazai pályán kapott hetet az örményektől, akiknek soraiban a dortmundi Henrih Mhitarjan négy gólt szerzett.

Örményország felkészülés Peru Guatemala El Salvador Egyesült Államok

Videó: óriásit hibázott a csapatkapitány, erre a reakció…

2015-06-12 09:26:00

Hatalmasat bakizott Atiba Harris, a St. Kitts és Nevis 30 éves csapatkapitánya a salvadoriak elleni CONCACAF-zóna vb-selejtezőn. Elképesztő hibáját az ellenfél támadója, Irvin Herrera ki is használta. A mérkőzés végeredménye 2–2 lett.

videó St. Kitts&Nevis El Salvador

Videó: Falcao remek fejesével szerzett vezetést Kolumbia

2014-10-11 15:21:09

Radamel Falcao fejesével szerezte meg a vezetést a kolumbiai válogatott a Salvador elleni felkészülési mérkőzés 8. percében. A kolumbiaiak sokáig ezzel a góllal tartották meg előnyüket, majd a szünet után Carlos Bacca néhány perc alatt duplázott (3–0). Nézze meg a Manchester United támadójának találatát!

videó labdarúgás felkészülési mérkőzések Radamel Falcao Falcao El Salvador

Videó: jókor volt jó helyen a Győr korábbi légiósa

2014-09-04 13:56:23

A Copa Centroamericanán, azaz a közép-amerikai országok válogatottjainak kontinenstornáján Guatemala 2–1-re nyert Salvador ellen. A találkozó érdekessége, hogy a Kecskemét és a Győri ETO korábbi játékosa, Rafael Burgos lőtte a meccs harmadik, csapata első gólját, amellyel szépített. Íme!

videó Salvador Rafael Burgos Kecskemét Győri ETO El Salvador

Videó: Didier Drogba góljára a Vidi-játékos válaszolt

2014-06-05 12:41:54

A brazíliai világbajnokságra készülő elefántcsontpartiak 2–1-re nyertek Salvador ellen felkészülési mérkőzésen. A találkozón Didier Drogba előbb gólpasszt adott, majd növelte csapata előnyét, végül a Videoton légiósa, Arturo Álvarez büntetőből szépített. Íme!

videó foci vb 2014 Videoton Salvador Elefántcsontpart El Salvador

Salvador: 22 válogatott játékost függesztettek fel bundagyanú miatt

2013-08-22 18:47:30

A Salvadori Labdarúgó-szövetség felfüggesztette huszonkét válogatott játékos játékjogát, mivel fogadási csalás gyanújával vizsgálják őket.

fogadási csalás bundabotrány Salvador El Salvador

Támadtak a méhek, hasra vágták magukat a focisták

2011-01-25 15:42:44

Méhtámadás, légiriadó! Amikor a méhek lecsaptak a válogatott meccs stadionjára, a panamai és a salvadori játékosok hasra vágták magukat, úgy várták, hogy elvonuljon a fergeteg.

méhtámadás Panama El Salvador

Felkészülési mérkőzés: El Salvador legyőzte Hondurast

2007-08-30 00:00:10

A nemrég még sztrájkoló El Salvador-i futballválogatott hazai pályán 2-0-ra legyőzte a szomszédos Hondurast.

El Salvador Honduras

El Salvador: befejezték a sztrájkot a válogatott játékosok

2007-08-28 00:00:12

Visszatértek az edzőtáborba az El Salvador-i játékosok, miután múlt héten sztrájkba léptek pénzügyi viták miatt - adta hírül a szövetség sajtószóvivője.

El Salvador sztrájk

Az Egyesült Államok veretlenül, kapott gól nélkül a nyolc között

2007-06-17 00:00:11

Az Arany Kupán a B-csoport harmadik fordulójában az amerikai válogatott négy góllal verte El Salvadort, míg Trinidad és Tobago döntetlent játszott Guatemalával. A már korábban továbbjutó amerikaiak pontveszteség és kapott gól nélkül léphettek a legjobb nyolc közé, míg az így négypontos Guatemala eggyel megelőzte Salvadort és szintén biztos negyeddöntős.