Találatok a Delray Beach címkére

Találatok száma: 14

Tenisz: Garin és Györe is kiesett már az első körben Rióban

2022-02-16 04:42:52

A hazai közönség előtt szereplő Sebastian Korda második fordulóba jutott a Delray Beach-i kemény pályás férfi tenisztornán – adta hírül a Magyar Távirati Iroda. Eközben a Rio de Janeiró-i salakpályás férfi tenisztorna első körében az ötödik helyen kiemelt Christian Garin és a zentai születésű Laslo Djere (Györe László) is búcsúzott.

tenisz Rio de Janeiro Delray Beach

Tenisz: sorozatban 15 siker, megvan Szabalenka 9. tornagyőzelme

2021-01-13 10:47:48

A fehérorosz Arina Szabalenka 6:2, 6:2-re legyőzte az orosz Veronika Kugyermetovát az Abu-Dzabiban zajló 565 ezer dollár (170 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztorna fináléjában.

tenisz Delray Beach Arina Szabalenka Abu-Dzabi

Tenisz: Isner búcsúzott Delray Beachben és nagy bejelentést tett

2021-01-12 08:41:31

Meglepő eredményeket hozott a két hétfő esti negyeddöntő a floridai Delray Beachben zajló, 350 ezer dollár (105 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz férfi tenisz Sebastian Korda John Isner Frances Tiafoe Delray Beach

Tenisz: a világranglista-789. elődöntős lett Delray Beachben

2021-01-11 21:11:51

A világranglistán 789. Christian Harrison bejutott az elődöntőbe a floridai Delray Beachben zajló, 350 ezer dollár (105 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán – tudósított a Magyar Távirati Iroda.

tenisz Delray Beach

Tenisz: Mannarino búcsúzott a nyolcaddöntőben Delray Beachben

2021-01-11 08:46:40

A harmadik helyen kiemelt Adrian Mannarino kiesett a nyolcaddöntőben a floridai Delray Beach-en zajló, 350 ezer dollár (105 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz férfi tenisz Roberto Quiroz Ivo Karlovic Delray Beach Cameron Norrie

Tenisz: Hurkacz és Tiafoe sikere Delray Beachen a 16 között

2021-01-10 23:17:52

A negyedik helyen kiemelt Hubert Hurkacz sima győzelemmel jutott be a negyeddöntőbe a floridai Delray Beachen zajló 350 ezer dollár (105 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz férfi tenisz Hubert Hurkacz Frances Tiafoe Delray Beach

Tenisz: búcsúzott a hetedik kiemelt Andújar Delray Beachben

2021-01-09 09:02:44

A hetedik helyen kiemelt Pablo Andújar már az első fordulóban vereséget szenvedett a floridai Delray Beachben zajló, 350 ezer dollár (105 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán.

Pablo Andújar Delray Beach

Tenisz: Querrey Delray Beach-en, Kenin Abu-Dzabiban jutott a második körbe

2021-01-08 08:49:08

A hatodik helyen kiemelt Sam Querrey a második fordulóba jutott a floridai Delray Beachen zajló, 350 ezer dollár (105 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz férfi tenisz Tiago Monteiro Sam Querrey Egyesült Államok Delray Beach

Tenisz: Cicipasz negyeddöntős, Shapovalov búcsúzott

2019-02-20 23:45:49

Az első helyen kiemelt Sztefanosz Cicipasz nyert, a negyedikként rangsorolt Denis Shapovalov kikapott a 744 ezer euró (236.2 millió forint) összdíjazású marseille-i kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében szerdán.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Rio de Janeiro Marseille Diego Schwartzman Delray Beach

Tenisz: Ferrer a Golden Swing királya; Karlovic- és Simon-siker

2015-02-23 00:21:36

A spanyol David Ferrer Rio de Janeiróban, a horvát Ivo Karlovic Delray Beach-ben, míg a francia Gilles Simon hazai pályán, Marseille-ben ünnepelhetett ATP-tornagyőzelmet.

tenisz Rio de Janeiro Marseille Ivo Karlovic Gilles Simon Delray Beach

Tenisz: három tinédzser a 2. fordulóban - 2007 óta először

2015-02-17 23:36:11

Thanasi Kokkinakis (18 éves), Nisioka Josihito (19 éves) és Andrej Rubljov (17 éves) személyében három tinédzser is bejutott a Delray Beach-i kemény pályás tenisztorna második fordulójába. ATP-versenyen legutóbb 2007-ben, Indian Wellsben volt ott a második körben három húsz éven aluli játékos is.

tenisz Thanasi Kokkinakis Nisioka Josihito Delray Beach Andrej Rubljov

Tenisz: Juan Martín del Potro tovább remekel Delray Beachen

2011-02-25 09:16:10

A hosszú sérülése után egyre jobb formába lendülő Juan Martín del Potro továbbra is remekül szerepel a Delray Beachen zajló férfi tenisztornán. Az argentin teniszező a legutóbbi körben az orosz Tejmuraz Gabasvilit győzte le 6:1, 6:1-re. Del Potro az első két találkozóján mindössze hét gémet veszített el.

tenisz Juan Martín del Potro Delray Beach Acapulco

Tenisz, Delray Beach: a japán tini Nisikori diadala

2008-02-24 00:00:29

A selejtezőből indult, mindössze 18 éves japán Nisikori Kej nyerte meg az egyesült államokbeli Delray Beachen rendezett, 436 ezer dollár összdíjazású férfi tenisztornát.

Delray Beach Nisikori Kei

Tenisz, Delray Beach: három amerikai került be az elődöntőbe

2008-02-23 00:00:40

Az esélyeknek megfelelően az első helyen kiemelt James Blake és a harnmadikként rangsorolt Sam Querrey is bejutott az elődöntőbe az egyesült államokbeli Delray Beachen zajló, 436 ezer dollár összdíjazású férfi tenisztornán.