Találatok a Corona Brasov címkére

Találatok száma: 221

Erste Liga: „Hihetetlen melót tettünk ebbe a sikerbe!”

2021-04-09 19:24:04

Megérdemelten lett az Erste Liga idei bajnoka (is) az SC Csíkszereda, amely az egyéni díjak felét is elvitte.

jégkorong SC Csíkszereda Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: az SC Csíkszereda nyerte meg a bajnokságot

2021-04-08 22:23:16

A jégkorong Erste Liga döntőjének hatodik mérkőzését az SC Csíkszereda hazai pályán 5–3-ra megnyerte a Corona Brasov ellen, így összesítésben 4–2-re győzött a párharcban, és harmadik alkalommal hódította el a trófeát.

jégkorong SC Csíkszereda Erste Liga Csíkszereda Corona Brasov Brassó

Erste Liga: nyert a Csíkszereda, egy győzelem kell a bajnoki címhez

2021-04-06 19:03:15

A társcímvédő Csíkszereda 4–2-re győzött a Brassó vendégeként a jégkorong Erste Liga döntőjének ötödik, keddi mérkőzésén, így 3–2-re vezet az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban.

jégkorong SC Csíkszereda Erste Liga Csíkszereda Corona Brasov

Erste Liga: fordított, ezzel egyenlített a Brassó a döntőben

2021-03-31 18:31:06

Az alapszakaszgyőztes Brassó nagy csatában 3–2-re nyert a vendég Csíkszereda ellen a jégkorong Erste Liga döntőjének második mérkőzésén, így az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharca 1–1-re áll.

SC Csíkszereda Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: a Csíkszereda máris elvette a Brassó pályaelőnyét

2021-03-30 19:06:19

A társcímvédő Csíkszereda 3–0-ra győzött a Brassó vendégeként a jégkorong Erste Liga döntőjének első mérkőzésén, ezzel lépéselőnybe került az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban.

Erste Liga: a kiesés szélén a DEAC; megmenekült az FTC

2021-03-23 20:15:44

A Corona Brasov hosszabbítás után 1–0-ra nyert a DEAC ellen a jégkorong Erste Liga elődöntőjének ötödik mérkőzésén, s már csak egy győzelem kell neki a továbbjutáshoz. A másik meccsen az FTC hátrányból felállva 3–1-re legyőzte a Csíkszeredát, így egyelőre versenyben maradt.

SC Csíkszereda Ferencváros jégkorong FTC-Telekom Erste Liga DEAC Csíkszereda

Erste Liga: kikapott az FTC; nagyot fordított a Brassó

2021-03-21 20:49:09

A jégkorong Erste Liga elődöntőjében a Csíkszereda hazai pályán 3–2-re legyőzte az FTC-t, így már csak egy siker választja el a finálétól. A másik elődöntőben a DEAC hiába vezetett otthon három góllal is, 7–5-ra kikapott a Brassótól, amely így összesítésben kiegyenlített (2–2).

FTC-Telekom FTC jégkorong Erste Liga DEAC jégkorong DEAC Csíkszereda

Erste Liga: Debrecenben szépített a Brassó

2021-03-20 17:03:53

Az alapszakaszgyőztes Brassó remek első harmadbeli játékával 6–4-re nyert a DEAC otthonában a jégkorong Erste Liga elődöntő 3. mérkőzésén szombaton, így 2–1-re szépített az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

jégkorong Erste Liga DEAC Corona Brasov

Erste Liga: megint győzött, csodaközelben a Vasas

2021-03-11 20:45:17

A Vasas hazai jégen 2–1-re legyőzte a brassói csapatot a jégkorong Erste Liga csütörtöki mérkőzésén, így ebben a párharcban hetedik meccs dönt a továbbjutásról.

Vasas jégkorong Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: az FTC, a DEAC és a Csíkszereda elődöntős; a Vasas szépített

2021-03-09 17:41:38

A hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság (Erste Liga) rájátszásának negyeddöntőjében a keddi játéknapon a Csíkszereda 5–1-re legyőzte a Gyergyót, így már elődöntős, míg a Vasas fordított idegenben, és 5–1-re nyert a Corona Brasov ellen, így szépített a párharcban. Az FTC-Telekom 4–2-re legyőzte otthon a MAC Újbudát, ezzel szintén elődöntős, a DEAC pedig hosszabbításban gyűrte le az Újpestet, így harmadikként jutott be a legjobb négy közé.

Újpest Vasas MAC Újbuda Gyergyói HK FTC-Telekom DEAC

Erste Liga: kiütéssel győzött a Csíkszereda és a Ferencváros

2021-03-06 18:25:56

A harmadik mérkőzésekkel folytatódtak a jégkorong Erste Liga rájátszásának negyeddöntős összecsapásai, amelyek során Csíkszereda 7–1-re kiütötte a Gyergyói HK-t, a Corona Brasov 3–0-ra nyert az Opten-Vasas ellen, az FTC-Telekom 6–2-re legyőzte a HKB Újbudát, a DEAC pedig 3–1-es sikert aratott az Újpesti TE felett.

Vasas jégkorong HSC Csíkszereda Gyergyói Hk Gyergyói HK Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: közel négyórás meccset nyert meg a MAC az FTC ellen

2021-03-03 18:17:01

Szerdán folytatódtak a jégkorong Erste Liga rájátszásának negyeddöntős összecsapásai. A második mérkőzésen a Corona Brasov 5–4-re legyőzte a Vasast, a Csíkszereda hosszabbítás után 2–1-re kikapott a Gyergyótól, a DEAC 4–3-ra nyert az Újpest ellen, míg a MAC Újbuda kétszeres hosszabbítás után győzte le 4–3-ra idegenben a Ferencvárost.

Újpesti TE Vasas jégkorong MAC Újbuda Gyergyói HK FTC-Telekom Erste Liga

Erste Liga: a Brassó nyerte meg az alapszakaszt

2021-02-23 19:14:32

A Brassó nyerte meg a jégkorong Erste Liga alapszakaszát, mivel kedden 7–3-ra legyőzte vendégét, a Gyergyói HK-t.

jégkorong Gyergyói HK Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: legyőzte a Brassót, s az élről várja az alapszakasz végét az FTC

2021-02-21 19:44:00

Véget ért az alapszakasz a hazai bázisú nemzetközi jégkorongbajnokságban (Erste Liga) szereplő FTC-Telekom számára, miután vasárnap este lejátszotta utolsó meccsét is: 5–2-re győzött a listavezető Brassó otthonában, amivel megelőzte az erdélyieket. Ugyanakkor a Coronának még van három meccse – mindháromszor a Gyergyó ellen –, s ha ezeken legalább két pontot szerez, megnyeri az alapszakaszt.

jégkorong FTC-Telekom Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: a DAB ellenfelei kapták az elmaradt meccsek pontjait

2021-02-16 19:39:36

A Dunaújváros ellenfelei kapták meg azon mérkőzések pontjait 5–0-s gólkülönbséggel, amelyeket az Acélbikák koronavírus-fertőzések miatt nem tudja lejátszani a héten a jégkorong Erste Ligában – döntött kedden a magyar szövetség versenyirodája az MTI beszámolója szerint.

jégkorong SC Csíkszereda Gyergyói HK Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák DAB

Erste Liga: a Brassó egy góllal legyőzte a Csíkszeredát

2021-02-14 19:51:50

A jégkorong Erste Liga alapszakaszának vasárnapi játéknapján a listavezető Corona Brasov Wolves (Brassó) 4–3-ra legyőzte a harmadik helyen álló SC Csíkszereda.

jégkorong Erste Liga Csíkszereda Corona Brasov Brassó

Erste Liga: egy tucat gól és brassói siker az erdélyi csapatok összecsapásán

2021-02-13 21:15:12

A Csíkszereda egy tucat gólt hozó összecsapáson kapott ki szombaton Brassóban a jégkorong Erste Ligában.

jégkorong Erste Liga Csíkszereda Corona Brasov

Erste Liga: győzött Csíkszeredában a Brassó

2021-02-10 18:13:49

A vendég Brassó 7–3-ra győzött az SC Csíkszereda otthonában a jégkorong Erste Liga szerdai mérkőzésén.

HSC Csíkszereda Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: hatalmas csatában győzött a Csíkszereda

2021-02-09 19:42:25

Bár a vendég Brassó kétszer is képes volt minimálisra faragni kétgólos hátrányát, sőt az 59. percben emberelőnyből egyenlített is, a ráadás első percében ütött Judd Blackwater-góllal a Csíkszereda nyerte meg 4–3-ra a jégkorong Erste Liga egyetlen keddi mérkőzését. A koronavírus-járvány miatt némi meccshátrányban lévő két csapat a következő öt napban további három alkalommal megmérkőzik egymással.

Erste Liga Csíkszereda Corona Brasov

Erste Liga: a MAC két vesztes meccs után nyert Brassóban

2021-01-31 19:04:45

A honi bázisú nemzetközi jégkorongbajnokság vasárnapi játéknapjának első mérkőzésén a MAC HKB Újbuda 4–3-ra győzött a Corona Brasov otthonában, így két, vesztesen megvívott találkozó után nyert újra, míg a brassóiak öt veretlenül megvívott összecsapás után szenvedtek vereséget.