Találatok a Buducsnoszt Podgorica címkére

Találatok száma: 314

BL-selejtező: könnyed győzelemmel kezdett a CFR Cluj

2021-07-06 16:13:35

A Ferencváros koszovói Prishtina elleni sikere (3–0) mellett hat mérkőzést játszottak le a Bajnokok Ligája 1. selejtezőkörének első játéknapján.

Hibernians HJK Flora Tallinn Buducsnoszt Podgorica Bajnokok Ligája BL-selejtező

Női kézilabda: Radicsevicsék Törökországban folytatják – hivatalos

2021-04-22 12:36:08

Igaznak bizonyultak a sajtóhírek, a Kastamonu női kézilabdacsapata hivatalosan is bejelentette a két montenegrói szélső, Jovanka Radicsevics és Majda Mehmedovics szerződtetését. A török együttes később Milena Raicsevics és Marina Rajcsics érkezését is bejelentette.

női kézilabda Milena Raicsevics Marina Rajcsics Majda Mehmedovics Kastamonu Jovanka Radicsevics

Női kézi: Sokunknak ez volt az utolsó meccse a Buducsnosztban – Mehmedovics

2021-04-11 14:05:42

Mint beszámoltunk róla, a Győri Audi ETO kettős győzelemmel jutott be a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjébe, miután a hazai visszavágón is legyőzte a Buducsnoszt Podgoricát. A montenegrói csapat balszélsője, Majda Mehmedovics könnyek között beszélt arról a találkozót követő sajtótájékoztatón, hogy több játékosnak ez volt az utolsó meccse a Podgoricában.

női kézilabda női kézi BL Majda Mehmedovics Buducsnoszt Podgorica

Női kézi BL: a Győri ETO kettős győzelemmel jutott a négy közé

2021-04-10 19:34:08

A női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Győri Audi ETO KC a Buducsnoszt Podgoricát fogadta, és bár sokáig egy-két góllal az ellenfél vezetett, a második félidő közepétől már a győriek akarata érvényesült, így kettős győzelemmel jutottak be a BL négyes döntőjébe.

női kézilabda Bajnokok Ligája Győri Audi ETO KC Buducsnoszt Podgorica

Jöhet a négyes döntő! Otthon is ETO-győzelem a harapós Buducsnoszt ellen

2021-04-10 16:24:57

A női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Győri Audi ETO KC a Buducsnoszt Podgoricát fogadta, és bár sokáig egy-két góllal az ellenfél vezetett, a második félidő közepétől viszont már a győriek akarata érvényesült, így kettős győzelemmel jutottak be a BL négyes döntőjébe.

Női kézi BL: A Győr megmutatta, miért a világ legjobb csapata – Popovics

2021-04-04 11:49:32

A Buducsnoszt Podgoricánál csalódottan értékeltek a Győri ETO-tól hazai pályán elszenvedett 11 gólos vereséget követően. Bojana Popovics sajnálta, hogy sokszor elvitte a szívük a montenegrói csapat játékosait a Bajnokok Ligája-negyeddöntőben, ezért nem tudták megmutatni a valós tudásukat, ugyanakkor elismerte, a magyar csapat mindenben föléjük kerekedett. Az ETO szakvezetője, Danyi Gábor együttese védekezését és a kapusteljesítményt emelte ki.

női kézilabda női kézi BL Itana Grbics Győri Audi ETO KC Danyi Gábor Buducsnoszt Podgorica

Női kézilabda BL: a Győri ETO 11 góllal nyert Podgoricában

2021-04-03 18:45:16

A női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, a párharc első felvonásán a Győri Audi ETO KC idegenben 30–19-re legyőzte a montenegrói Buducsnoszt Podgoricát. A visszavágót április 10-én, 18 órától rendezik meg Győrben.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL Győri Audi ETO KC Buducsnoszt Podgorica

Iskolajáték Podgoricában: az ETO az első meccsen eldöntötte a továbbjutást

2021-04-02 17:05:46

Női kézi: három újabb igazolást jelentett be a Krim Ljlubljana

2021-03-24 13:40:32

A szlovén Krim Ljubljana női kézilabdacsapata a hivatalos honlapján bejelentette Allison Pineau, Katarina Krpezs Slezák és Szanja Radoszavljevics szerződtetését.

női kézilabda Bajnokok Ligája kézilabda átigazolás Váci NKSE Szanja Radoszavljevics Rosztov-Don Krim Ljubljana

Női kézi: az Újváros kapusa visszatér a Buducsnoszthoz, sztárok távozhatnak

2021-03-23 19:00:40

A Buducsnoszt Podgorica női kézilabdacsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy egy év kölcsönjáték után Anasztaszija Babovics visszatér a Dunaújvárostól. A montenegrói klub emellett arról is beszámolt, hogy három játékosával is szerződést hosszabbított.

női kézilabda Nikolina Vukcsevics Milena Rajcsevics Marina Rajcsics Majda Mehmedovics Jovanka Radicsevics

Női kézi BL: megvan a Győr–Buducsnoszt meccsek időpontja

2021-03-19 15:39:53

A Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy elkészült a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének időbeosztása.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda Győri Audi ETO KC Buducsnoszt Podgorica

Női kézi BL: nyert az FTC, de a Buducsnoszt jutott tovább

2021-03-13 17:58:02

A női kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, a párharc visszavágóján az FTC-Rail Cargo Hungaria hazai pályán 29–28-ra legyőzte a Buducsnoszt Podgoricát, ám 50–48-as összesítéssel a montenegrói csapat jutott tovább a legjobb nyolc közé, ahol a Győri Audi ETO KC-vel találkozik.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL FTC-Rail Cargo Hungaria Buducsnoszt Podgorica

Hiába nyert az FTC, a Buducsnoszt jutott tovább a BL-ben

2021-03-12 23:32:32

Női kézi BL: a védelmükre építenek az FTC elleni visszavágón is

2021-03-12 16:14:41

Mint arról beszámoltunk, a női kézilabda Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő első mérkőzésén 22–19-re kikapott az FTC-Rail Cargo Hungaria a Buducsnoszt Podgoricától. A szombati, népligeti visszavágó előtti sajtótájékoztatón a montenegróiak két játékosa, Majda Mehmedovics és Ema Ramuszovics nyilatkozott.

női kézilabda női kézi BL Majda Mehmedovics FTC-Rail Cargo Hungaria Ema Ramuszovics Buducsnoszt Podgorica

Női kézi BL: háromgólos hátrányt szedett össze az FTC Podgoricában

2021-03-07 17:31:06

A női kézilabda Bajnokok Ligájában a nyolcaddöntő első mérkőzésén a Ferencváros Montenegróban három góllal kikapott a Buducsnoszttól. A kevés gólt hozó találkozón a félidők végén játszott jobban a hazai csapat. A visszavágó jövő szombaton, Budapesten.

női kézilabda Bajnokok Ligája közvetítés FTC-Rail Cargo Hungaria Buducsnoszt Podgorica

Az FTC háromgólos hátrányt szedett össze Montenegróban

2021-03-07 15:08:08

női kézi BL FTC-Rail Cargo Hungaria FTC kézilabda Buducsnoszt Podgorica női kézilabda női kézilabda Bajnokok Ligája

Női kézi BL: a Győrnek nem jelenthet gondot, az FTC-re nehéz pillanatok várhatnak

2021-03-07 10:29:55

A címvédő Győrnek nem jelenthet gondot a német Bietigheim elleni párharc a női kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, miközben a Ferencvárosra nehéz pillanatok várhatnak a montenegrói Buducsnoszttal szemben.

női kézilabda női kézi BL Stine Oftedal Márton Gréta Győri Audi ETO KC FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi BL: „Készen állunk” – Radicsevics az FTC elleni nyolcaddöntő előtt

2021-03-05 14:00:01

Az FTC-Rail Cargo Hungaria vasárnap a Buducsnoszt Podgoricával találkozik a női kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első felvonásán. A mérkőzést megelőző sajtótájékoztatón a montenegrói csapat két játékosa, Jovanka Radicsevics és Allison Pineau beszélt a várakozásairól.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL Jovanka Radicsevics FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi: újabb két világklasszis érkezését jelentette be a Krim

2021-02-04 13:14:22

A Krim Ljubljana női kézilabdacsapat a hivatalos honlapján bejelentette, a következő idénytől Andrea Lekics és Bárbara Arenhart csatlakozik a szlovén együtteshez.

női kézilabda Bajnokok Ligája kézilabda átigazolás kézilabda Krim Ljubljana Bárbara Arenhart Buducsnoszt Podgorica

Remek védekezés, szép kontrák: győzött idegenben a Győri Audi ETO

2021-01-29 18:13:47

A női kézilabda Bajnokok Ligájában a Győri Audi ETO KC 26–21-re nyerni tudott a Buducsnoszt Podgorica vendégeként.