Találatok a ATP Stuttgart címkére

Találatok száma: 15

Tenisz: ez fantasztikus – a holland fiú Medvegyevet is megverte a döntőben

2022-06-12 16:35:12

A ’s-hertogenboschi füves pályás tenisztorna férfiversenyének döntőjében a holland Tim van Rijthoven két játszmában, 6:4, 6:1-re legyőzte a jövő héttől ismét világelső orosz Danyiil Medvegyevet.

tenisz Tim van Rijthoven Matteo Berrettini Danyiil Medvegyev Andy Murray ATP Stuttgart

Tenisz: Berrettini brék nélkül döntős Stuttgartban

2022-06-11 14:24:12

Elsőként a második helyen kiemelt olasz Matteo Berrettini jutott be a döntőbe a stuttgarti füves pályás férfi tenisztornán.

Stuttgart Oscar Otte Matteo Berrettini ATP Stuttgart ATP

Tenisz: Nick Kyrgios lesz Fucsovics ellenfele a 8 között

2022-06-09 21:03:35

Nick Kyrgios lesz Fucsovics Márton negyeddöntős ellenfele a 769 ezer euró (297 millió forint) összdíjazású stuttgarti füves pályás férfi tenisztornán, miután az ausztrál játékos három játszmában legyőzte az ötödik helyen kiemelt Nyikoloz Baszilasvilit – jelentette az MTI.

tenisz Nick Kyrgios ATP Stuttgart

Tenisz: nagy bravúr – Fucsovics legyőzte Hurkaczot Stuttgartban

2022-06-09 16:17:04

Fucsovics Márton három szettben legyőzte a nyolcaddöntőben a harmadik kiemelt Hubert Hurkaczot a stuttgarti füves pályás férfi tenisztornán. A korábbi világelső Andy Murray is győzött, búcsúzott viszont a 4. kiemelt kanadai Denis Shapovalov.

tenisz Nikoloz Baszilasvili Nick Kyrgios Hubert Hurkacz Fucsovics Márton ATP Stuttgart

Tenisz: Berrettini a nyolc közé jutott Stuttgartban

2022-06-08 20:16:44

A második kiemelt olasz Matteo Berrettini és a francia Benjamin Bonzi is a negyeddöntőbe jutott a 769 ezer euró (297 millió forint) összdíjazású stuttgarti füves pályás tenisztornán.

tenisz Matteo Berrettini ATP Stuttgart

Tenisz: Murray és Kyrgios is továbbjutott Stuttgartban

2022-06-07 19:17:59

Fucsovics Márton után többek között Andy Murray és Nick Kyrgios is győzött a stuttgarti füves pályás ATP 250-es tenisztorna első fordulójában.

tenisz Nick Kyrgios Andy Murray ATP Stuttgart

Tenisz: Fucsovics szetthátrányból nyert Stuttgartban

2022-06-07 13:54:31

Szetthátrányból fordítva győzte le az osztrák Jurij Rodionovot a stuttgarti tenisztorna férfi egyesének első fordulójában a világranglista 55. helyén álló Fucsovics Márton.

férfi tenisz Tenisz Jurij Rodionov Fucsovics Márton ATP Stuttgart

Tenisz: Cilic 19. tornagyőzelmét aratta Stuttgartban

2021-06-13 15:54:31

A horvát Marin Cilic megnyerte a stuttgarti füves pályás férfi tenisztornát, amelynek vasárnapi döntőjében két játszmában győzte le a harmadik helyen kiemelt kanadai Félix Auger-Aliassime-ot.

tenisz férfi tenisz VfB Stuttgart Marin Cilic Félix Auger-Aliassime ATP Stuttgart

Tenisz: továbbjutott a világranglista 335. helyezettje Stuttgartban

2021-06-09 17:39:08

A világranglistán 335. helyezett Dominic Stricker továbbjutott a 619 ezer euró (214 millió forint) összdíjazású stuttgarti füves pályás férfi tenisztorna első fordulójából.

férfi tenisz VfB Stuttgart ATP Stuttgart

Tenisz: Fucsovics Mártonnak 64 percig tartott a stuttgarti torna

2021-06-08 16:01:07

Idén először szerepelt Fucsovics Márton füves pályán rendezett viadalon, ám nem lehet elégedett: az ATP 250-es stuttgarti tornán az első körben a világranglistán 32. helyen található francia Ugo Humbert ellen két sima szettben, 64 perc alatt 6:3, 6:1-re veszített.

Ugo Humbert Fucsovics Márton ATP Stuttgart

Tenisz: Fucsovics a hatodik kiemelt ellen kezd Stuttgartban

2021-06-07 12:23:12

A torna hivatalos Facebook-oldalán sorsolták ki a stuttgarti MercedesCup menetrendjét, amelyen kiderült, hogy a hatodik kiemelt Ugo Humbert lesz Fucsovics Márton ellenfele. A két teniszező korábban sosem találkozott egymással tétmérkőzésen.

tenisz Fucsovics Márton ATP Stuttgart

Tenisz: Struff és Berrettini is elődöntős Stuttgartban

2019-06-14 14:12:37

A német Jan-Lennard Struff és az olasz Matteo Berrettini is elődöntőbe jutott a 754.5 ezer euró (242 millió forint) összdíjazású stuttgarti füves pályás férfi tenisztornán.

Tenisz: a US Open-győztest verő Troicki lesz Nadal ellenfele

2015-06-13 16:01:45

Pályafutása során harmadszor jutott be a stuttgarti férfi tenisztorna fináléjába a korábbi világelső spanyol Rafael Nadal, miután két szettben legyőzte a francia Gaël Monfilst.

tenisz Rafael Nadal ATP Stuttgart

Tenisz: Nadal megszenvedett a korábbi GS-döntős ellen

2015-06-11 19:59:59

Rafael Nadal bejutott a stuttgarti tenisztorna negyeddöntőjébe, miután a második fordulóban legyőzte a ciprusi Markosz Bagdatiszt. A spanyol világranglista-9. útja egyáltalán nem volt sima a győzelemig, az első játszma a kilencszeres Roland Garros-győztesé lett, a másodikat viszont a 2006-ban Roger Federer ellen az Australian Openen még Grand Slam-döntőt is játszó ciprusi nyerte meg, az ütéstöréseiről is ismert játékos viszont a harmadik szettet már nem bírta, így Nadal lépett tovább. A spanyol füves pályás mérlege a 2011-es wimbledoni torna 6–5.

tenisz Rafael Nadal Markosz Bagdatisz ATP Stuttgart

Tenisz: meccslabdát hárítva nyert az argentin Bastadban

2013-07-08 21:43:59

A svédországi Bastadban zajló több mint 433 ezer euró összdíjazású salak pályás tenisztorna első fordulójában az argentin Martin Alund majd' három és fél órás csatában, meccslabdát hárítva győzte le 7:5, 6:7, 7:6-ra a hazai közönség előtt versenyző Markus Erikssont, így bejutott a következő fordulóba, ahol az első helyen kiemelt tomás Berdych lesz az ellenfele.