Találatok a Aszlan Karacev címkére

Találatok száma: 23

Tenisz: nem jutott be a legjobb nyolc közé a tavalyi döntős Púnában

2023-01-04 17:20:47

Az elmúlt esztendőben finalista Emil Ruusuvuori búcsúzott szerdán az indiai Púnában zajló férfi kemény pályás tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz Marin Cilic Filip Krajinovics Botic van de Zandschulp Aszlan Karacev ATP torna

Tenisz: Berrettini és Karacev is kikapott Firenzében

2022-10-12 21:27:49

Kiemeltként az olasz Matteo Berrettini, az orosz Aszlan Karacev, valamint az amerikai Maxime Cressy és Jenson Brooksby is kiesett szerdán a Firenzében zajló 612 ezer dollár (269.5 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Matteo Berrettini férfi tenisz Aszlan Karacev ATP Firenze

Tenisz: Karacev a nyolcaddöntőbe jutott Firenzében

2022-10-10 16:52:19

Aszlan Karacev nyolcaddöntőbe jutott a firenzei kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Firenze Aszlan Karacev

Tenisz: Kenin a nyitó fordulóban búcsúzott Tokióban

2022-09-20 09:35:15

A 2020-as Australian Open győztese, Sofia Kenin már az 1. fordulóban búcsúzott a Tokióban zajló kemény pályás női tenisztornán.

tenisz női tenisz férfi tenisz WTA Tokió Sofia Kenin Jeffrey Wolf

Tenisz: top 50-es játékosok kerültek bundagyanúba

2022-07-12 15:16:41

A német ZDF információi szerint két profi teniszező, a jelenlegi világranglista 26. helyén álló grúz Nikoloz Baszilasvili, valamint a 42. helyezett orosz Aszlan Karacev és korábbi edzőjük is érintett lehet egy fogadási botrányban.

tenisz férfi tenisz Nikoloz Baszilasvili Jegor Jacik Aszlan Karacev

Tenisz: Raducanu feladta, Djokovics visszavágott Karacevnek Rómában

2022-05-10 18:40:32

A világelső szerb Novak Djokovics bejutott a nyolcaddöntőbe a római salakpályás tenisztorna férfiversenyében, a nőknél a tizedik helyen kiemelt brit Emma Raducanu feladta a mérkőzését.

tenisz WTA Róma Novak Djokovics Aszlan Karacev ATP Róma

Tenisz: Sinner és Hurkacz továbbjutott, Karacev kiesett

2022-02-22 16:52:21

A negyedik kiemelt Jannik Sinner nehéz, az ötödikként rangsorolt lengyel Hubert Hurkacz viszont magabiztos sikerrel kezdett a 2.8 millió dollár (882 millió forint) összdíjazású dubai férfi kemény pályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz Juvan Jannik Sinner Hubert Hurkacz Darja Kaszatkina Barbora Krejcíková

Tenisz: Elias Ymer meglepte Karacevet Púnában

2022-02-03 16:16:11

A svéd Elias Ymer legyőzte az első kiemelt orosz Aszlan Karacevet az indiai Púnában zajló, 493 ezer dollár (175 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében, csütörtökön – közölte az MTI.

tenisz púnai tenisztorna Elias Ymer Aszlan Karacev

Tenisz: Kokkinakis Adeleide-ben, Karacev Sydneyben diadalmaskodott

2022-01-15 12:28:28

Aszlan Karacev végső sikerét hozta a sydneyi kemény pályás tenisztorna, míg Adeleide-ben a szabadkártyával szereplő Thanasi Kokkinakis diadalmaskodott a döntőben.

tenisz női tenisz WTA Thanasi Kokkinakis Aszlan Karacev ATP

Távolról indultak, messzire jutottak – 10 különleges szezont futó teniszező 2021-ből

2021-11-13 10:10:13

A teniszvilág a végletekig zaklatott 2020-as év után, ha nem is tökéletesen, de különösebb zökkenők nélkül abszolválja a 2021-es esztendőt. Öt férfi és öt női játékost választottunk ki azok közül, akik különleges szezont hagytak maguk mögött, s korábban biztosan kevesebben ismerték őket annál, mint amennyien most.

WTA Paula Badosa Onsz Dzsabur Leylah Fernandez Képes Sport Jannik Sinner

Tenisz: összejött Karacev második tornagyőzelme

2021-10-24 18:37:02

A második helyen kiemelt orosz Aszlan Karacev győzött a moszkvai kemény pályás tenisztorna férfi versenyében, míg az 584 ezer euró (211 millió forint) összdíjazású antwerpeni kemény pályás férfi tenisztornát az elsőként rangsorolt olasz Jannik Sinner nyerte.

tenisz Jannik Sinner Aszlan Karacev

Tenisz: olasz–argentin döntő lesz vasárnap Antwerpenben

2021-10-23 19:53:54

Az antwerpeni tenisztornán az első helyen kiemelt olasz Jannik Sinner jutott be elsőként a döntőbe, miután két sima szettben legyőzte a pénteken Fucsovics Mártont kiejtő dél-afrikai Lloyd Harrist.

Marin Cilic Lloyd Harris Diego Schwartzman Aszlan Karacev

Tenisz: kiesett a hatodik kiemelt Ruud Indian Wellsben

2021-10-13 22:47:19

Kiesett a hatodik helyen kiemelt norvég Casper Ruud az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna férfi versenyének szerdai nyolcaddöntőjében: két játszmában vereséget szenvedett az argentin Diego Schwartzmantól – írja az MTI.

tenisz Hubert Hurkacz Diego Schwartzman Casper Ruud Aszlan Karacev ATP

Tenisz: első meccsén kikapott az első kiemelt Nur-Szultanban

2021-09-23 17:12:32

Az első helyen kiemelt orosz Aszlan Karacev rögtön az első meccsét elveszítette a Nur-Szultanban zajló, 481 ezer euró (170.7 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán – közölte az MTI.

tenisz Nur-Szultan Aszlan Karacev

Tenisz: Sinner fordulatos mérkőzésen jutott tovább Lyonban

2021-05-19 21:33:25

A hatodik helyen kiemelt olasz Jannik Sinner fordulatos mérkőzésen jutott be a nyolcaddöntőbe a 481 ezer euró (170 millió forint) összdíjazású lyoni salakpályás férfi tenisztornán.

Jannik Sinner Aszlan Karacev ATP Lyon

Tenisz: Nadal és Barty is továbbjutott Madridban

2021-05-05 15:44:26

Az első helyen kiemelt Rafael Nadal, illetve Ashleigh Barty is továbbjutott szerdán a Madridban zajló salakpályás tenisztornán.

Paula Badosa Danyiil Medvegyev Aszlan Karacev

Tenisz: óriási küzdelem végén megszületett Nadal 12. sikere

2021-04-25 20:27:32

Az első helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal 12. alkalommal bizonyult a legjobbnak a barcelonai salakpályás férfi tenisztornán, miután az idén 1.7 millió euró (614 millió forint) összdíjazású viadal döntőjében nagy küzdelemben bizonyult jobbnak a másodikként rangsorolt görög Sztefanosz Cicipasznál.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Sorana Cirstea Rafael Nadal Mertens Matteo Berrettini

Tenisz: Djokovics elveszítette az év eddigi leghosszabb meccsét

2021-04-24 21:09:29

Novak Djokovics 3 óra 26 perces csatában 7:5, 4:6, 6:4-re kikapott az orosz Aszlan Karacevtől a belgrádi salakpályás ATP 250-es tenisztorna elődöntőjében.

tenisz Novak Djokovics Aszlan Karacev ATP Belgrád

Tenisz: véget ért a Fucsovicsot kiejtő Rubljov menetelése

2021-03-19 19:46:27

A Fucsovics Mártont kiejtő Andrej Rubljov három játszmában, 6:2, 4:6, 6:4-re kikapott honfitársától, az Australian Open-elődöntős Aszlan Karacevtől a dubai kemény pályás férfi tenisztorna elődöntőjében, így 23 győzelem után először szenvedett vereséget ATP 500-as versenyen.

tenisz Lloyd Harris Fucsovics Márton Aszlan Karacev Andrej Rubljov ATP Dubai

Aus. Open: nem volt kérdés, Djokovics kilencedszer döntős

2021-02-18 11:46:01

Novak Djokovics három játszmában, 6:3, 6:4, 6:2-re legyőzte a selejtezőből induló orosz Aszlan Karacevet az ausztrál nyílt teniszbajnokság (Australian Open) férfi egyesének első elődöntőjében, így kilencedszer jutott be a fináléba a melbourne-i Grand Slam-tornán.