Találatok a amerikai sportok címkére

Találatok száma: 412

Videó: leköpte ellenfelét az NFL-játékos, nem is maradt el a büntetése

2021-09-20 14:04:17

Mint ismert, a Las Vegas Raiders 26–17-re legyőzte idegenben a Pittsburgh Steelerst. A hazaik egyik támadófalembere, Trai Turner a mérkőzésen a kiállítás sorsára jutott, mivel leköpte az ellenfél egyik játékosát. Tette után a pályán elszabadultak az indulatok.

amerikai sportok amerikai foci Pittsburgh Steelers Las Vegas Raiders

NFL: Tom Brady 50 éves koráig játszana

2021-09-17 11:37:11

A hétszeres bajnok Tom Brady úgy véli, akár 50 éves koráig is képes lenne játszani a profi amerikaifutball-ligában (NFL).

amerikaifutball amerikai sportok amerikai futball amerikai foci Tom Brady NFL

NFL: Brady a Cowboys kriptonitja; Stafford berúgta az ajtót LA-ben

2021-09-15 15:30:59

Az elmúlt héten elkezdődött a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 2021–2022-es idénye, s nem lehet panaszunk: már az első mérkőzésen parádés futballt láthattunk, amelyen a Tampa Bay Buccaneers Tom Brady karrierje 49. győztes drive-jával megverte a Dallas Cowboyst. Patrick Mahomes még mindig megállíthatatlan szeptemberben, Matthew Stafford pedig nagyszerű bemutatkozást produkált Los Angelesben.

amerikai sportok amerikai futball Patrick Mahomes Matthew Stafford Tom Brady NFL

NHL: elhunyt a Boston kétszeres bajnoka

2021-09-15 17:29:56

Hetvenhét éves korában elhunyt Fred Stanfield, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Boston Bruins kétszeres Stanley-kupa-győztes csatára – közölte az MTI.

jégkorong hoki amerikai sportok NHL Boston Bruins

Videó: a magasból lezuhanó macskát bravúrosan kapták el a szurkolók

2021-09-14 15:59:24

Az egyetemi amerikaifutball-bajnokság idénynyitóján a Miami Hurricanes az Appalachian State-tel csapott össze (25–23). De nemcsak a pályán volt nagy a küzdelem, hanem a lelátón is, ahol egy macska hatalmasat harcolt azért, hogy ne zuhanjon le az aréna magasabb szintjéről. Az állat azonban a mancsaival nem tudta magát megtartani és a mélybe zuhant, de a leleményes szurkolók egy zászlót kifeszítve elkapták őt. A nézők akkor nyugodtak meg és kezdtek üdvrivalgásba, amikor az egyik drukker győzedelmesen a magasba emelte a cicát, jelezvén, minden rendben van.

videó macska amerikai sportok amerikai foci

Videó: micsoda animáció! Egy párduc szabadult el a Panthers meccse előtt

2021-09-13 15:13:38

Mint ismert, a Carolina Panthers 19–14-re győzte le otthon a New York Jetset az NFL 1. fordulójában. A mérkőzés előtt a hazaiak nevét viselő állat, egy párduc jelent meg animált módon a stadionban és kezdett randalírozásba. Íme!

amerikai sportok amerikai futball amerikai foci NFL Carolina Panthers

NFL: Tom Brady nem gondol a visszavonulásra

2021-08-24 10:09:23

Nem gondol a visszavonulásra Tom Brady, a profi amerikaifutball-ligában (NFL) bajnok Tampa Bay Buccaneers 44 éves irányítója.

NFL: Mahomes újonckártyája megdöntötte az eladási rekordot

2021-07-28 20:36:10

Rekordot jelentő 4.3 millió dollárért (1.31 milliárd forintért) kelt el a tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) egyszeres bajnok Patrick Mahomes újonckártyája.

kártya amerikai sportok Tom Brady Patrick Mahomes NFL

NHL: háromszoros Stanley-kupa-győztessel erősített a Chicago

2021-07-28 20:34:55

A háromszoros Stanley-kupa-győztes, az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) elmúlt idényében a legjobb kapusnak választott Marc-Andre Fleury a Chicago Blackhawksban folytatja pályafutását – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

jégkorong amerikai sportok NHL Chicago

Gyász: elhunyt a New York Jets elgázolt stábtagja

2021-07-25 12:12:17

Ahogy arról beszámoltunk, kedden kritikus állapotban szállították kórházba Greg Knappet, a profi amerikaifutball-ligában (NFL) érdekelt New York Jets passzjáték-specialista edzőjét, aki balesete után öt nappal elhunyt.

amerikaifutball amerikai sportok NFL

NHL: Dominique Ducharme marad a montreali vezetőedző

2021-07-14 08:14:11

Hivatalossá vált, hogy 2024 nyaráig szóló szerződést kapott Dominique Ducharme, a Montreal Canadiens vezetőedzője miután csapata döntős volt az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) – közölte a Magyar Távirati Iroda.

amerikai sportok NHL Montreal Canadiens Dominique Ducharme

NHL: négy év után újfent címvédés, ismét bajnok a Tampa Bay

2021-07-08 07:25:21

Megvédte bajnoki címét a Tampa Bay Lightning, mivel az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) Stanley-kupa-döntőjének ötödik, szerda mérkőzésén 1–0-ra legyőzte vendégét, a Montreal Canadienst, így 4–1-es összesítéssel megnyerte a párharcot. A rájátszás legértékesebb játékosának (Conn Smythe-trófea) a Tampa orosz kapusát, Andrej Vaszilevszkijt választották.

jégkorong amerikai sportok Tampa Bay Lightning Montreal Canadiens

NBA: marad Nate McMillan az Atlanta Hawks vezetőedzője

2021-07-05 22:06:15

Az eddig megbízott edzőként tevékenykedő Nate McMillan hétfőtől főállású vezetőedzőként irányítja az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA) szereplő Atlanta Hawks csapatát – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

kosárlabda amerikai sportok NBA

Gyász: kiugrott a pezsgőfürdőből, elcsúszott, elhunyt az NHL-kapus

2021-07-05 17:41:09

Az észak-amerikai jégkorongligában (NHL) szereplő Columbus Blue Jackets hivatalos honlapján tudatta, hogy vasárnap éjjel elhunyt a csapat lett válogatott kapusa, Matiss Kivlenieks.

jégkorong gyász amerikai sportok NHL Matiss Kivlenieks Columbus Blue Jackets

Videó: ritkán látott sportszerűtlenség – fellökte riválisát a Clippers játékosa!

2021-07-01 13:21:01

Mint ismert, a Phoenix Suns a második félidőben átgázolt az elfáradó Los Angeles Clippersön – 4–2-vel ért véget a nyugati finálé az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA). 112–98-as állásnál, egy időkérés során egy rendkívül sportszerűtlen jelenetnek lehettünk a szemtanúi: a hazaiak játékosa, Patrick Beverley megorrolt a 41 pontot szerző és pályafutása első nagydöntőjére készülő Chris Paulra, akit nemes egyszerűséggel hátulról fellökött, miután a Suns sztárja odaszólt neki valamit. Az eset után Beverlyt kiállította a játékvezető.

videó kosárlabda amerikai sportok Patrick Beverley NBA Chris Paul

NBA: legyőzte a Clipperst, döntőbe jutott a Suns

2021-07-01 07:34:32

Chris Paul 41 pontos teljesítménnyel biztosította pályafutása első nagydöntőjét, a Phoenix Suns a második félidőben átgázolt az elfáradó Los Angeles Clippersön – 4–2-vel ért véget a nyugati finálé az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA).

amerikai sportok Phoenix Suns NBA Los Angeles Clippers

NHL: egyenlített összesítésben a Vegas Golden Knights

2021-06-21 09:00:52

Életben tartotta döntőbe jutási esélyeit a Vegas Golden Knights, miután hosszabbításban 2–1-re legyőzte a Montreal Canadienst az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) elődöntőjének negyedik felvonásában. Ezzel a Las Vegas-i együttes 2–2-re módosította az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állását.

jégkorong amerikai sportok Vegas Golden Knights NHL Montreal Canadiens

NHL: egyenlített a New York Islanders a Tampa Bay Lightning ellen

2021-06-20 08:55:04

A New York Islanders otthon 3–2-re legyőzte a címvédő Tampa Bay Lightningot az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) elődöntőjének negyedik felvonásán, szombaton, így összesítésben 2–2-re módosította az állást az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.

jégkorong amerikai sportok Tampa Bay Lightning New York Islanders NHL

NHL: egyenlített az elődöntőben a címvédő Tama Bay

2021-06-16 11:09:36

A címvédő Tampa Bay Lightning hazai pályán 4–2-re nyert a New York Islanders ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) elődöntőjének második felvonásán, ezzel kiegyenlítette az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcot.