NB I: 12 játékos kapott válogatott meghívót a Fradiból

Több mint egy kezdőcsapatnyi játékos kapott felnőttválogatott meghívót a labdarúgó NB I listavezetőjéből, a Ferencvárosból – hívta fel rá a figyelmet a klub hivatalos honlapja.

magyar válogatott labdarúgó NB I Vécsei Bálint Samy Mmaee Ryan Mmaee Muhamed Besic

Hol van már 1992? Most a Ferencváros nyert 4–1-re Pozsonyban!

2022-07-27 19:44:15

A hazai vereség után 4–1-re nyert Pozsonyban a Ferencváros a Bajnokok Ligája selejtezőjének visszavágóján, a magyar bajnok következő ellenfele az azeri Qarabag lesz a 3. fordulóban. A mostani továbbjutással egyúttal az is biztossá vált, hogy az FTC csoportkörös lesz valamelyik nemzetközi kupában – sorozatban negyedszer.

Slovan Kristoffer Zachariassen Franck Boli Fradi Ferencváros FTC

Videó: megszületett az FTC 100. BEK/BL-gólja... később a 104. is

2022-07-13 20:25:51

A Ferencváros 5–1-re nyert a Tobol elleni labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező visszavágóján a Groupama Arénában, így tovább jutott a második fordulóba. Az FTC első gólját Adama Traoré lőtte a 4. percben, aki ezzel a klub történetének 100. olyan találatát szerezte, amely a Bajnokcsapatok Európa-kupájában vagy a Bajnokok Ligájában született.

Tobol FTC Bajnokok Ligája Aissa Laidouni Adama Traoré

Öt gólt lőve győzött a Ferencváros, jöhet a Slovan!

2022-07-13 19:44:37

A Ferencváros az idegenbeli 0–0 után idehaza 5–1-re legyőzte a kazah Tobolt a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjében, így továbbjutott a következő körbe, ahol a pozsonyi Slovan Bratislava lesz az ellenfele.

visszavágó Tobol Fradi Fortune Bassey Ferencváros FTC

Kirin-kupa: Laidouniék Japánnal vívják a döntőt

2022-06-10 18:08:01

A labdarúgó Kirin-kupa elődöntőjében Tunézia 2–0-ra legyőzte Chilét, míg a házigazda Japán 4–1-re megverte Ghánát.

videó Tunézia Kirin-kupa Japán Ghána Ferencváros

FTC: Laidouni a francia élvonalba igazolhat – sajtóhír

2022-06-08 19:44:45

Az allezpaillade.com oldal arról számolt be, hogy a tunéziai Foot24 értesülése szerint Aissa Laidouni, a Ferencváros labdarúgója a francia élvonalba igazolhat a Montpellier-hez.

Montpellier Ligue 1 Fradi Ferencváros FTC Aissa Laidouni

CIES: összeállították az európai bajnokságok álomtizenegyeit

2022-05-23 14:48:32

A végéhez közeledik a 2021–2022-es évad, így a Sporttudományok Nemzetközi Központja (CIES) a legutóbb publikált kutatásában összeállította az európai labdarúgó-bajnokságok álomtizenegyeit. A szervezet az InStat adatai alapján a csapatok eredményeit kombinálta a játékosok szerepeltetésével és teljesítményével. A CIES szerint az NB I legjobbjai közül nyolcan is a Ferencvárosban játszanak.

európai labdarúgás eurofutball Yoëll van Nieff Serie A Premier League Ligue 1

Sportrádió: Boldogok vagyunk, hogy három játékosunk is kijutott a vb-re – Hajnal

2022-03-30 22:36:30

Hajnal Tamás volt a Sportrádió Hazafutás című műsorának vendége. A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros sportigazgatója beszélt arról, hogy mit jelent a klubnak, hogy Ryan Mmaee, Samy Mmaee és Aissa Laidouni is részt vehet a világbajnokságon.

vb 2022 foci vb 2022 Sztanyiszlav Csercseszov Sportrádió Samy Mmaee Ryan Mmaee

Afrika-kupa: Kamerun a négy között; Laidouniék kiestek

2022-01-29 18:18:15

A házigazda Kamerun 2–0-ra nyert Gambia ellen, míg a Ferencváros középpályásával, Aissa Laidounival felálló Tunézia 1–0-ra kikapott Burkina Fasótól az Afrika-kupa szombati negyeddöntőjében.

Tunézia Karl Toko Ekambi Kamerun Gambia Burkina Faso Aissa Laidouni

Afrika-kupa: sima vereség az „elefántoktól”, kiesett a címvédő

2022-01-20 17:20:24

Az algériai labdarúgó-válogatott 3–1-re kikapott Elefántcsontparttól az Afrikai Nemzetek Kupája csoportkörének utolsó, harmadik fordulójában, így címvédőként nem jutott be az egyenes kieséses szakaszba.

Tunézia Sierra Leone Rijad Mahrez Mali Gambia Elefántcsontpart

Afrika-kupa: kikapott a címvédő! Laidouniék simán nyertek

2022-01-16 19:16:25

A labdarúgó Afrika-kupa vasárnap programjában négy mérkőzés szerepelt. A korábban játszott Gambia–Mali mérkőzést (1–1) követően Tunézia könnyedén nyert Mauritánia ellen, Elefántcsontpart viszont nem tudta legyőzni Sierra Leonét, a címvédő Algéria pedig kikapott Egyenlítői-Guineától.

Tunézia Elefántcsontpart Aissa Laidouni Afrika-kupa

Afrika-kupa: a Mali–Tunézia meccs bíróját korábban eltiltották korrupció miatt

2022-01-13 14:31:08

Mint beszámoltunk róla, a szerda délutáni Mali–Tunézia Afrika-kupa-mérkőzés meglehetősen furcsán ért véget. Sokan azonnal bundára gyanakodtak, s most kiderült, hogy a játékvezetőt 2018-ban már eltiltották korrupció vádja miatt.

Tunézia Mali Aissa Laidouni Afrikai Nemzetek Kupája Afrika-kupa

Afrika-kupa: szürreális végjáték, Tunézia kikapott Malitól

2022-01-12 16:32:09

Mali 1–0-ra legyőzte Tunéziát a labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupája F-csoportjának első fordulójában. A Ferencváros tunéziai középpályása, Aissa Laidouni a kezdőcsapat tagjaként 67 percet töltött a pályán. A szerda délutáni mérkőzés meglehetősen furcsán ért véget.

Afrika-kupa: hat magyarországi légiós is pályára léphet

2022-01-08 22:15:43

A magyar klubok még sosem adtak ilyen sok játékost a labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupájára, igaz, az NB I-es mezőny egyetlen ANK-győztese, Junior Tallo nem kapott meghívót.

Stopira Samy Mmaee Ryan Mmaee Lamin Jallow Junior Tallo Jaszim Hamed

Afrika-kupa: az FTC középpályása is ott lesz a tornán

2021-12-25 19:25:54

Aissa Laidouni, a Ferencváros középpályása is tagja lesz a tunéziai labdarúgó-válogatott keretének a január 9-én kezdődő Afrikai Nemzetek Kupáján – írja az MTI.

Tunézia Ferencváros FTC Aissa Laidouni Afrikai Nemzetek Kupája Afrika-kupa

El: Laidouni sokkolta a Leverkusent – német lapszemle

2021-12-10 08:14:46

Mint ismert, a Ferencváros Aissa Laidouni góljával megverte odahaza a Bayer Leverkusent a labdarúgó Európa-liga csoportkörének záró, hatodik fordulójában. A mérkőzés után a német sajtó kiemeli, a gyógyszergyáriak már a meccs előtt csoportelsőként jutottak a nyolcaddöntőbe, így nem annyira fájó a vereség nekik.

Ferencváros FTC Bayer Leverkusen Aissa Laidouni Európa-liga

El: Fontos volt, hogy valamit visszaadjunk a szurkolóknak – Laidouni

2021-12-09 23:58:49

Ahogy arról beszámoltunk, a Ferencváros Aissa Laidouni góljával megverte odahaza a Bayer Leverkusent a labdarúgó Európa-liga csoportkörének záró, hatodik fordulójában. A mérkőzés után a gólszerző és Dibusz Dénes nyilatkozott az M4 Sportnak.

Leverkusen Fradi Ferencváros FTC Európa-liga Dibusz Dénes

Szépre sikeredett a búcsú: a Ferencváros legyőzte a Bayert!

2021-12-09 15:16:51

A Ferencváros hazai pályán Aissa Laidouni góljával megverte a Bayer Leverkusent a labdarúgó Európa-liga csoportkörének záró, hatodik fordulójában.

onlive! közvetítés Fradi Ferencváros FTC Európa-liga

El: Mindig győzni akarok! – Aissa Laidouni

2021-12-09 08:41:17

A tunéziai középpályás élvezi a futballt, gyerekként az utcán ugyanolyan örömmel rúgta a labdát, mint manapság profi játékosként. Tudja, hogy nem a góllövés a legfőbb feladata, a Bayer Leverkusen ellen pedig mindent kiad magából.

Fradi Ferencváros FTC Európa-liga Bayer Leverkusen Aissa Laidouni

A Puskás Akadémia elhozott egy pontot a Ferencváros otthonából!

2021-12-04 09:52:56

A Ferencváros hazai pályán 1–1-re végzett a Puskás Akadémia ellen a labdarúgó NB I 15. fordulójában, noha a vezetést is megszerezte, majd a második félidő nagy részében emberelőnyben futballozhatott.

onlive! magyar labdarúgás magyar foci magyar bajnokság labdarúgó NB I közvetítés