nemzetisport.hu 2014.03.05 19:53 Frissítve: 2014.11.16 01:28

Női kézi NB I: Fehérváron nyert a Debrecen

A Fehérvár hazai pályán 24–21-es vereséget szenvedett a DVSC-TVP-től a női kézilabda NB I szerdai játéknapján.

NŐI KÉZILABDA NB I
FEHÉRVÁR KC–DVSC-TVP 21–24 (9–14)
Székesfehérvár, 500
néző. V: Bonifert, Oláh
FEHÉRVÁR: Kiss É. – Azari 4, Horváth B. 1, Hajduch, Emberovics, Vaszari, Tilinger 6 (2). Cs: Trimmel (kapus), Mayer 1, Benzal, Herr A., KAZAI 8, Siti E. 1. Edző: Pal Oldrup Jensen
DVSC: LAJTOS – Slakta, SOPRONYI 4 (1), KUDOR 5, Ábrahám 2, BARNA 7, Szilágyi. Cs: Siska 1, Valovics, VARSÁNYI 4, Karnik, Simsik 1. Edző: Varga József
Az eredmény alakulása: 6. perc: 2–1, 12. p.: 3–6, 18. p.: 5–9, 24. p.: 7–12, 28. p.: 9–12, 34. p.: 10–15, 40. p.: 11–18, 46. p.: 13–19, 52. p.: 15–20, 58. p.: 18–22.
Kiállítások: 6, ill. 18 perc
Hétméteresek: 5/2, ill. 1/1
Pal Oldrup Jensen:
– Úgy léptünk pályára, hogy nem összpontosítottunk, pedig előtte elmondtuk a lányoknak, hogy két EHF-kupa-meccs között mennyire fontos ez a mérkőzés. Mindenki láthatta, hogy koncentráció nélkül játszottunk, helyzetek sorát hagytuk ki, a védekezésünk, pedig nagyon gyenge volt, csak a végére javult fel valamelyest.
Varga József: – Számunkra nagyobb jelentősége volt a mérkőzésnek. Mi megtettük a magunkét, remélem, a Vác is megteszi.

2021.01.27 10:38:59

Kézilabda NEDELYKOV TAMÁS (összefoglaló), HATÁR DÁVID (percről percre)

Szenzációs kezdést követően a hosszabbításban dőlt el a hatszoros győztes elleni negyeddöntő.

2021.01.26 23:43:19

Kézilabda MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Metropoliszok esetében is ritka, hogy rövid időn belül két népszerű csapatsport képviselője az egész világ figyelmét kivívó eredményt érjen el, nemhogy egy 246 ezres településnél.