Női kézi: megvan, mennyit kell kihagynia a Győr klasszisának

Orrcsonttörést szenvedett Stine Oftedal (Fotó: Dömötör Csaba, archív)
Többhetes kényszerpihenőre szorul Stine Oftedal, a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának irányítója – számolt be erről a klub a hivatalos oldalán.
Pár hétig nem léphet pályára Stine Oftedal, a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának irányítója, akinek az orrában törést diagnosztizáltak, azok után, hogy a csapat edzésén egy ütést kapott az arcára.
A norvég kézilabdázó már a Győr Metz elleni Bajnokok Ligája mérkőzését is kihagyta, Ambros Martín pedig néhány hétig még biztos nem számíthat rá.
„Elmozdulás nélküli orrcsonttörést szenvedett, pár hét pihenő javasolt számára, de a kontakt nélküli edzéseket néhány nap múlva már végezheti” – nyilatkozta a klub honlapjának Dr. Balogh Péter csapatorvos.
Legfrissebb hírek

Kézilabda: Las Vegasban játszik a Szeged és a Győr
Kézilabda
2025.11.18. 10:51
Ezek is érdekelhetik







