R. P. 2022.08.09 20:27 Frissítve: 2022.08.09 20:31

Női kézi: egygólos vereséget szenvedett a Ferencváros

Női felkészülési kézlabda-mérkőzésen az FTC-Rail Cargo Hungaria 22–21-re kikapott a CSM Bucuresti-től.

Fotó: fradi.hu

A román együttes sokkal jobban kezdte az első félidőt, öt góllal is vezetett már, a szünetben pedig háromgólos előnnyel vonult pihenőre (10–13). A második 30 percben a Fradi átvette a vezetést, de ez csak átmenetinek bizonyult, a bukarestiek nem sokkal később újra előnybe kerültek.

A végén Elek Gábor csapatának ismét megvolt az esélye az egyenlítésre, de nem jött össze, így maradt a 22–21 a románoknak.

A zöld-fehérek legeredményesebb játékosa Márton Gréta és Emily Bölk volt négy-négy góllal.

KÉZILABDA
Női felkészülési mérkőzés
FTC-Rail Cargo Hungaria–CSM Bucuresti (román) 21–22
(10–13)
Békéscsabai Előre NKSE–DVSC Schaeffler 25–45 (15–23)
Siófok KC–Motherson Mosonmagyaróvár 25–33 (14–15)

2022.09.24 17:05:07

Kézilabda nemzetisport.hu

A Metz végig vezetett, volt, hogy nyolc góllal is, végül néggyel bizonyult jobbnak az ETO-nál.

2022.09.24 10:51:49

Az első félidőben sokkal jobb volt a vendég Brest, de felállt a padlóról az FTC... Hogy nagyon elrontsa a legvégét.

2022.09.22 17:59:40

Fordulatos első félidő után a másodikban a Nantes tartotta előnyét és öt góllal legyőzte a Szegedet.

2022.09.21 19:56:35

Sokkal jobban játszott a magyar csapat, tíz gól is volt a különbség idegenben, hét lett a vége.