Női kézi BL: Vjahireva tucatja egy pontra volt jó Bukarestben

B. L.B. L.
2019.10.11. 21:21
A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének rangadóján a bukaresti CSM hazai pályán 23–23-as döntetlent játszott az előző kiírásban döntőző Rosztov-Donnal.

Ambros Martín együttese a várakozásoknak megfelelően erősebben kezdett, és az első negyedóra végéhez közeledve már három góllal is vezetett (6–9).

A szünetben egy találat volt a Cristina Neagut és Nora Mörköt is nélkülöző bukarestiek hátránya (13–14), sőt egy tízperces orosz gólcsendnek köszönhetően a fordulást követően fordítottak is (15–14).

A 12 gólig jutó Anna Vjahireva vezérletével a Rosztov hiába ment el újra kettővel is, a végén a bukarestiek a győzelemért támadhattak – végül maradt a 23–23.

A hazaiaknál a korábbi győri Andrea Lekics nyolc találattal járult hozzá a pontszerzéshez.