Női kézi BL: a lipcseieknek Szkopjéban sem jutott pont

2015.02.28. 20:48
Sorozatban harmadik vereségét szenvedte el a női kézilabda Bajnokok Ligájában a német HC Leipzig, amely nagyot küzdött ugyan a Vardar Szkopje vendégeként, ám végül 26–20-ra alulmaradt a macedón bajnok otthonában. A lipcsei csapat vereségével visszacsúszott az ötödik helyre a hatos csoportban, míg a Vardar jelenleg a harmadik. A mérkőzést a Bonifert Ferenc, Oláh Viktor páros vezette.

NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
KÖZÉPDÖNTŐ, 1. CSOPORT

Vardar Szkopje (macedón)–HC Leipzig (német) 26–20 (10–9)
Gólok:
Althaus 6, Ihneva, Nikolics 5-5, Penezic, Radicsevics 4-4, Dembélé 2, ill. Kudlacz 6, Lang, Schulze 4-4, Mazzucco, A. Müller 2-2, Hertlein, Urbicht
A Podgorica–Volgográd és a Thüringer HC–Krim Ljubljana meccset vasárnap rendezik.