Férfi kézilabda NB I: a Tatabánya szűken verte a Dabast

2020.12.13. 20:40
A Dabas 31–28-ra kikapott Tatabányán a férfi kézilabda NB I-ben. A sereghajtó Dabas az ötödik meccsét játszotta a mostani idényben, és továbbra sem szerzett pontot.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
Grundfos Tatabánya KC–Dabasi KC VSE 31–28 (18–16)
Tatabánya,
zárt kapuk mögött. Vezette: Paska D., Vastag S.
TATABÁNYA:
BARTUCZ–Hornyák P. 4, Ancsin 1, Sipos, Ilyés, ZDOLIK 6, MOLNÁR B. 6/4. Csere: WYSZOMIRSKI (kapus) 1, BOZOVIC 3, Juhász Á. 2, Nemes 2, Sunajko 1, Balogh Zs. 1/1, Győri, DEBRECZENI 4. Edző: Vladan Matics
DABAS: Podoba– TÓTH Á. 4/2, Fekete, SZÖLLŐSI SZ. 3, TÖRÖK Á. 6, Koller 1, Laurinyecz 1. Csere: HOLLÓ, Hermann (kapusok), Garajszki, VÁCZI 5, Zatureczki, Antal 3, Kiss P. 2, Kende 3. Edző: Tomori Győző
Az eredmény alakulása: 3. perc: 4-1, 13. p.: 11-6, 20. p.: 12-11, 27. p.: 17-13, 38. p.: 19-19, 45. p.: 22-22, 50. p.: 27-23, 56. p.: 30-26.
Kiállítások: 6, illetve 6 perc.
Hétméteresek: 5/5, illetve 2/2.
Matics Vladan:–Kilenc nap alatt a negyedik mérkőzésünket játszottuk. Mi tudjuk egymás között, hogy mi zajlik a csapaton belül, éppen ezért csak gratulálni tudok a fiúknak, büszke vagyok rájuk.
Tomori Győző: – Klasszisokkal jobb erőkből áll nálunk a Tatabánya, amelynek a játéka kezd beérni. Ami pozitív volt számomra, az az akarat, a küzdeni tudás és a bátor játék, de jelenlegi fizikai állapotunk csak negyven-negyvenöt percre elég. Remélem, tavaszra ez már jobb lesz.FÉRFI KÉZILABDA NB I