Férfi kézi: válogatott beállóval erősített a Telekom Veszprém

2021.07.25. 17:04
null
A Grundfos Tatabányától érkezik a Telekom Veszprém legújabb játékosa (Fotó: Dömötör Csaba)
Hivatalos oldalán jelentette be a Telekom Veszprém, hogy kétéves szerződést írt alá a magyar válogatott beállójával, Sipos Adriánnal.

 

A klub közleményéből kiderül, hogy a hármas védő- és a beállóposzton erősítésre volt szükségük, amelyben a Grundfos Tatabánya sietett a segítségükre azzal, hogy lehetővé tette Sipos Adrián átigazolását. A két együttes emellett az utánpótlásban is együttműködési megállapodást kötött, amelynek célja, hogy a tatabányaiak segítségével minél több veszprémi utánpótlás-játékos jusson meghatározó szerephez az NB I-ben. Az egyezség értelmében a Tatabánya a jövőben előnyt élvez majd a BFKA Veszprém fiataljainak átigazolásakor vagy kölcsönadásakor.

Sipos Adrián Veszprémbe szerződése mellett arról is megállapodott a két csapat, hogy a sérüléséből lábadozó balátlövő, Bodor Máté kölcsönszerződés keretein belül ezentúl a Grundfos Tatabányát erősíti majd.

Legfrissebb hírek

Szerződése lejárta előtt távozhat a Szeged kapusa – sajtóhír

Kézilabda
2026.05.14. 14:18

Jim Gottfridsson: Nem bánok semmit, mivel semmi rosszat nem tettem

Kézilabda
2026.05.13. 17:03

Férfi kézilabda NB I: jótékonysággal büntetik a gyenge szereplést a Csurgónál

Kézilabda
2026.05.11. 15:43

A Veszprém és a Szeged is 44 gólt szerzett, a Budakalász kiesett a férfi kézi NB I-ből

Kézilabda
2026.05.10. 20:14

Folytatódott az FTC Tatabánya elleni jó sorozata, a zöld-fehérek idegenben verték meg a bronzérmest

Kézilabda
2026.05.06. 20:11

Hetesekkel a négy között Imre Bence Kielje; Siposék kikaptak, de elődöntősök

Kézilabda
2026.05.05. 22:50

„Más csapatok is komolyan érdeklődtek” – Bodó a Tatabányába való visszatérésről

Kézilabda
2026.05.05. 13:10

Férfi kézi NB I: 25 gólos győzelmet aratott a Szeged

Kézilabda
2026.05.02. 19:46
Ezek is érdekelhetik