
Fotó: Getty Images
Rosta Miklós egy góllal búcsúzott Romániától, csapata, a bajnok és kupagyőztes Dinamo Bucuresti pedig 36–35-re nyert az SCM Politehnica Timisoara otthonában a férfi kézilabda-bajnokság utolsó fordulójában, csütörtökön.
A válogatott beálló nyáron a román fővárosból visszatér Szegedre.
Ónodi-Jánoskúti Máté három góllal és hat gólpasszal zárt az USAM Nimes Gard csapatában, amely 31–31-es döntetlent játszott a Chambéry Savoie Mont Blanc HB otthonában a francia férfiligában.
Legfrissebb hírek

Európai kézilabdaligák: Bajnokok Ligája-induló a Melsungen
Kézilabda
2026.06.07. 17:44

Nuno Campos távozik Zalaegerszegről – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.06. 19:43

A Dinamo Bucuresti kinézte magának a ZTE edzőjét
Minden más foci
2026.06.05. 17:09
Ezek is érdekelhetik





