Ismét elszakadt Szabó Nina keresztszalagja

2026.04.02. 12:00
null
Fotó: Czinege Melinda
A vizsgálatok megerősítették, hogy ismét elszakadt a Debrecen női kézilabdacsapatát erősítő Szabó Nina keresztszalagja, így újabb műtét és hosszú kihagyás vár rá.

Klubja honlapjának csütörtöki beszámolója szerint az irányító a dán Odense elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő vasárnapi visszavágóján sérült meg egy szerencsétlen ütközés folytán.

„A körülményekhez képest jól vagyok, legalább már tudom, hogy mi vár rám, mire kell készülnöm. Már beszéltem az orvossal, aki műteni fog, egyelőre kérdéses, hogy mikorra sikerül beütemezni az operációt. Ha minden jól megy, a jövő héten túleshetek rajta, ha nem, akkor kicsit később, de három héten belül mindenképpen sort kerítünk rá” – fogalmazott a 24 éves játékos, akinek másodszor szakadt el a keresztszalagja a bal térdében.

A magyar bajnokságban harmadik helyen álló DVSC ötgólos különbséggel maradt alul a legrangosabb európai kupasorozat kieséses szakaszában.

 

Legfrissebb hírek

Efraín Juárez: A támadójátékunk nem semmi...

Labdarúgó NB I
21 órája

Szikszai Hennagyij és Lang Ádám is piros lapot kapott – képek a Kisvárda–DVSC mérkőzésről

Labdarúgó NB I
22 órája

Nulla gól és két piros lap a Kisvárda és a DVSC csatáján

Labdarúgó NB I
22 órája

Supka Attila kisvárdai edzőként először a DVSC ellen

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:05

Tíz éve nem rajtolt ilyen jól a Vasas; mumusát fogadja a szintén veretlen ETO

Labdarúgó NB I
2026.08.21. 13:52

Női kézilabda El: Debrecen megrendezné a négyes döntőt

Kézilabda
2026.08.20. 14:10

Monika Kobylinska ismerősök közé érkezett a Lokinál

Kézilabda
2026.08.19. 09:13

NB I: az ETO, az FTC és a ZTE is külföldre adott el játékost az elmúlt egy hétben – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.08.18. 12:15