Szilágyi Viktor: A legjobb ellenfelet választotta Ausztria

M. B.M. B.
2025.10.31. 19:41
Fotó: Imago Images
100 éves az Osztrák Kézilabda-szövetség, aminek apropóján a magyar válogatottal játszik barátságos mérkőzést az osztrák nemzeti csapat. A bécsi találkozón az osztrák kézilabdázás legnagyobb egyéniségeit is köszöntik, köztük a magyar származású Szilágyi Viktort is. A Kiel jelenlegi sportigazgatójával Jó András beszélgetett a Nemzeti Sportrádióban.

„A 75. jubileumot még játékosként ünnepeltem egy otthoni tornán, Bécsben, most pedig nagyon sok régi kézilabdázót és edzőt meghívtak, és szerintem a lehető legjobb ellenfelet választották Magyarország képében. (...) Egész nap nagyon nagy parti lesz. A nap fő pontja a férfi válogatott mérkőzés, de előtte egész nap programok lesznek, az egész nap a kézilabdáról szól” – mondta Szilágyi Viktor.

 

Legfrissebb hírek

A Tatabánya edzője elismerte, szóba került kapitánykérdésben

Kézilabda
2026.06.19. 10:51

Hazai vagy külföldi edző üljön Chema Rodríguez helyére a válogatott kispadján?

Kézilabda
2026.06.18. 12:17

Hivatalos: Chema Rodríguez távozik a férfi kézilabda-válogatott éléről

Kézilabda
2026.06.16. 10:36

Ilyés Ferenc a szabadkártya-lemaradásról: Nem sportszakmai döntés született...

Kézilabda
2026.06.09. 14:10

Nem jött össze a szabadkártya, a mieink már biztosan lemaradnak a férfi kézi-vb-ről – távol került az olimpia is

Kézilabda
2026.06.09. 12:55

Sipos Adrián: Még mindig érzem magamon a fejlődés lehetőségét

Kézilabda
2026.06.05. 08:53

Kritika és önkritika – egyelőre nem döntött az MKSZ Chema Rodríguez beszámolójáról

Kézilabda
2026.06.02. 15:11

Máthé Dominik: Chema a meccs után mindenkitől elköszönt, mert nem tudja, hogy ő lesz az edző vagy sem

Kézilabda
2026.05.22. 18:29
Ezek is érdekelhetik