
Fotó: FB/Gloria Bistrita-Nasaud
Kácsor Gréta elhagyja a román élvonalban szereplő Gloria Bistrita-Nasaud kézilabdacsapatát.
A besztercei klub Facebook-oldala szombat este számolt be arról, hogy mások mellett az Európa-bajnoki bronzérmes magyar balátlövő az idény végén távozik.
A 25 éves olimpikon tavaly Debrecenből igazolt a romániai csapathoz, amely a harmadik helyen végzett a bajnokságban.
Legfrissebb hírek

Női kézilabda BL: a Ferencváros szabadkártyát igényelt
Kézilabda
2026.06.09. 16:13

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






