Sportrádió: Debre Viktor első aranyérmét szerezte edzőként

2023.04.21. 08:31
null
Debre Viktor az első aranyérmét ünnepelte edzőként (Fotó: Dömötör Csaba)
Mint ismert, a cseh-szlovák Mol Extraligában szereplő HC DAC női kézilabdacsapata a Tatran Stupava elleni vasárnapi 43–18-as sikerrel tette biztossá első bajnoki címét. A telt ház előtt rendezett mérkőzésről, az idényről, Dunaszerdahelyről és a jövő céljairól Edvi László beszélgetett Debre Viktorral, a DAC edzőjével és Bízik Rékával, a csapat szélsőjével a Sportrádió Hazafutás című műsorában.

 

„Ez egy jelentős siker Csallóköznek, Dunaszerdahelynek, a játékosoknak és nekem is. Ez volt az első aranyérmem nekem is felnőttcsapattal, és az elsőre mindig jobban emlékszik az ember és még mindig ízlelgetem” – kezdett bele Debre Viktor, a cseh-szlovák női kézilabdabajnokságot megnyerő HC DAC edzője, aki elárulta, a vasárnapi Tatran Stupava elleni 43–18-ra megnyert mérkőzést telt ház, azaz 500 néző előtt játszották, s sokan be sem jutottak a csarnokba.

Debre Viktor beszélt arról is, hogy még élő szerződése volt az egri női kézilabdacsapattal, amikor megkeresték Dunaszerdahelyről és több beszélgetés után győzték meg, hogy vállalja el a csapat irányítását.

A DAC edzője beszélt többek között Dunaszerdahelyről és a helyi lakosok sporttal kapcsolatos viszonyáról, míg a csapat szélsője, Bízik Réka a bajnoki cím ünnepléséről mesélt.

A TELJES BESZÉLGETÉST IDE KATTINTVA TUDJA MEGHALLGATNI!

Legfrissebb hírek

Felkészülés: a DAC és a Kassa is döntetlent játszott

Minden más foci
2026.07.04. 22:46

Tuboly Máté még nem tudja, hol kezdi az új idényt

Légiósok
2026.06.29. 14:20

Harmadik lett az ETO FC a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
2026.06.28. 22:02

Kikapott az ETO, DAC–Csíkszereda döntő lesz a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
2026.06.27. 22:42

Az angol másodosztályban folytathatja a 21 éves magyar középpályás – sajtóhír

Légiósok
2026.06.23. 10:09

DAC: több mint egy év után bejelentett sportigazgató és norvég balhátvéd érkezett – hivatalos

Minden más foci
2026.06.22. 16:23

Felkészülés: a Somorja nyerte a felvidéki rangadót

Minden más foci
2026.06.20. 18:04

A Como érvényesítette az opciót, Bősze Levente az olasz klubban marad

Légiósok
2026.06.16. 13:10
Ezek is érdekelhetik