Férfi kézi: két kivétellel az egész keret koronavírusos a Tatabányánál

Nagy a gond a Tatabányánál (Fotó: Hagymási Bence/Komárom-Esztergom Megyei 24 Óra)
Két játékostól eltekintve a Tatabánya férfi kézilabdacsapatának valamennyi tagja elkapta a koronavírust – hangzott el az M4 Sport kedd délelőtti Sporthíradójában.
A klub elnöke, Marosi László arról tájékoztatta a közmédiát, hogy megérkeztek a hétfői tesztek eredményei: a csapat játékosai közül tizenöten fertőződtek meg.
A Tatabányánál október elején függesztették fel az edzéseket, miután kiderült, hogy a gárda több játékosa is elkapta a koronavírust. Az együttes jövő kedden már az Európa-ligában játszana, ám az újabb pozitív tesztek miatt ki sem tudna állni a mérkőzésekre. A vezetőség már kérelmezte az európai szakszövetségnél, hogy halasszák el az első két meccset, jelenleg a válaszra várnak.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







