Kézilabda: szeptember 6-án rajtolhat a 2020–2021-es idény

2020.05.27. 12:54
null
Nagy László bejelentette, szeptember 6-án indul a következő idény (Fotó: Török Attila)
Nagy László, a Magyar Kézilabda-szövetség (MKSZ) alelnöke az M4 Sportnak adott interjújában elmondta, hogy a tervek szerint szeptember 6-án rajtol a következő, 2020–2021-es bajnoki idény.

Korábban Golovin Vlagyimir, az MTK vezetőedzője isarról tett említést,hogy tudomása szerint az NB I új kiírása szeptember 6-án rajtol, ezt a tervet később Rupp István versenyigazgatóés most Nagy László is megerősítette.

„Konkrétan meg lett határozva, hogy szeptember 6-án rajtol a magyar kézilabda-bajnokság”– hallható a videón Nagy Lászlótól.

A tervek szerint a női Bajnokok Ligája final fourját is épp az említett hétvégén, szeptember 5–6-án rendeznék meg.

Legfrissebb hírek

Férfi kézilabda: az FTC visszalépett a nemzetközi kupától – a PLER indul

Kézilabda
2026.06.18. 10:29

Hivatalos: Chema Rodríguez távozik a férfi kézilabda-válogatott éléről

Kézilabda
2026.06.16. 10:36

A Győr vereségéről, a Metz sikeréről és a válogatott jövőjéről beszélt Golovin Vlagyimir

Kézilabda
2026.06.09. 14:50

Ilyés Ferenc a szabadkártya-lemaradásról: Nem sportszakmai döntés született...

Kézilabda
2026.06.09. 14:10

Kritika és önkritika – egyelőre nem döntött az MKSZ Chema Rodríguez beszámolójáról

Kézilabda
2026.06.02. 15:11

Az MKSZ jelentkezett a férfi kézilabda-vb egyik szabadkártyájára

Kézilabda
2026.05.19. 12:18

Siti Beáta és Skaliczki László is Török Bódog-életműdíjas

Kézilabda
2026.05.12. 14:30

Chema Rodríguez: 50 százalék az esély a továbbjutásra a szerbek ellen

Kézilabda
2026.05.08. 11:03
Ezek is érdekelhetik