Női kézi-vb: nyolc góllal legyőztük Argentínát

H. D.H. D.
2019.12.08. 05:58
A magyar női kézilabda-válogatott 34–26-ra legyőzte Argentínát a Japánban zajló világbajnokság Elnök-kupájában, így hétfőn a címvédő Franciaországgal mérkőzhet meg a 13. helyért.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJÁT IDE KATTINTVA OLVASHATJA EL! A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJÁT IDE KATTINTVA OLVASHATJA EL!

NŐI KÉZILABDA-VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
ELNÖK-KUPA
13–16. HELYÉRT

MAGYARORSZÁG–ARGENTÍNA 34–26 (19–12)
Kumamoto,
Park Dome. Vezette: Christiansen, Hansen (dánok)

A másik mérkőzésen
Angola–Franciaország 17–28 (9–9)

A TOVÁBBI PROGRAM
A 15. HELYÉRT
December 9. (hétfő), 7.00: Argentína–Angola
A 13. HELYÉRT
December 9. (hétfő), 10.00: Magyarország–Franciaország

Legfrissebb hírek

Női kézilabda: nagyszerű hírrel jelentkezett Simon Petra Szantoriniről

Kézilabda
2026.06.12. 12:20

A Győr vereségéről, a Metz sikeréről és a válogatott jövőjéről beszélt Golovin Vlagyimir

Kézilabda
2026.06.09. 14:50

„Sokat köszönhetek a »csakazértis« mentalitásomnak” – Szemerey Zsófi semmit sem kapott ingyen

Kézilabda
2026.05.26. 10:11

„Elviselhetetlenné vált a fájdalom” – női kéziválogatottunk kulcsembere a nehéz pillanatokban már Los Angelesre gondol

Kézilabda
2026.05.05. 11:11

Montenegró, Szlovénia és Izland lesz a magyar női kézilabda-válogatott ellenfele az Eb-n

Kézilabda
2026.04.16. 18:40

Női kézi Eb: Nagyváradon játszik a magyar válogatott

Kézilabda
2026.04.13. 12:25

Véget ért a női kézilabda Eb selejtezősorozata, teljes a mezőny

Kézilabda
2026.04.12. 20:56

Vámos Petra: Még mindig vannak hibák, de ez a két mérkőzés határozottan jobb volt

Kézilabda
2026.04.12. 09:36
Ezek is érdekelhetik