Kézilabda: megvan a Telekom Veszprém új csapatkapitánya
Nagy László visszavonulását követően új csapatkapitányt kellett választani a Telekom Veszprém férfi kézilabdacsapatánál.
A döntés nem okozott meglepetést: a feladatot a válogatott irányító, Lékai Máté kapta meg, három helyettese Sterbik Árpád, Mirsad Terzic és Andreas Nilsson lett.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







