Férfi kézi BL: egy-egy veszprémi és szegedi az álomcsapatban

Vágólapra másolva!
2019.02.18. 09:18
Mindkét magyar csapat győztesen hagyhatta el a pályát a hétvégén a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában. A Telekom Veszprém a Vardar Szkopjét, a Mol-Pick Szeged a Motor Zaporizzsját gyűrte le. Mindkét mérkőzés legeredményesebb játékosa bekerült a forduló válogatottjába az EHF-nél.

Mario Sostaric kilenc góllal járult hozzá a szegedi győzelemhez, Lékai Máté héttel a veszprémihez. Nem csoda, hogy mindkét kézilabdázó bekerült a forduló legjobbjai közé.Mario Sostaric kilenc góllal járult hozzá a szegedi győzelemhez, Lékai Máté héttel a veszprémihez. Nem csoda, hogy mindkét kézilabdázó bekerült a forduló legjobbjai közé.

A Vardar Szkopje elleni idegenbeli siker során a második félidőre beszálló Mikler Roland remek védéseinek egyike a top 5-be is bekerült – a magyar kapus Kristopans ziccerét hárította.

A szegedi Mario Sostaric pazar mozdulata a forduló ötödik legszebb gólja az EHF-nél, klubtársa, Dean Bombac győzelmet érő találata a harmadik lett a listán, amelyen a flensburgi Hampus Wanne (szintén két pontot érő) hetese végzett az élen.

Legfrissebb hírek

Lukács Péter úgy véli, valamiben már most hasonlóan jó, mint Lékai Máté

Kézilabda
13 órája

„Fejben nagyon erős” – így látja Chema Rodríguez Máthé Dominik visszatérését

Kézilabda
Tegnap, 7:44

Hanusz Egon szerint nagy érvágás Lékai visszavonulása

Kézilabda
2025.10.28. 18:54

Rosta Miklóséknak továbbra sincs pontjuk, Szita Zoltánék szintén kikaptak a férfi kézilabda BL-ben

Kézilabda
2025.10.23. 22:20

Hiába a huszáros hajrá, kikapott odahaza a Veszprém

Kézilabda
2025.10.23. 20:27

Mikler késszúrásként élte meg két beállójuk kiesését

Kézilabda
2025.10.22. 21:01

A szünet után sebességet váltott, és nyert Zágrábban a Szeged

Kézilabda
2025.10.22. 18:39

Kaotikus mérkőzésen, az utolsó másodpercben lőtt góllal győzte le a Sporting a Veszprémet

Kézilabda
2025.10.16. 22:27
Ezek is érdekelhetik