Női kézi BL: a volt győriek szerint jó védekezéssel győzhet a Vardar
A Győri Audi ETO és a Vardar Szkopje játssza a női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjét 17.45-től a Papp László Sportarénában. A győri játékosokat még a második elődöntő előtt kérdezte meg az NSO TV stábja, hogy a macedónokat vagy a címvédő CSM Bucuresti-et akarják-e inkább a döntőbeli ellenfelüknek. A Vardarból két korábbi győri játékos, Jovanka Radicsevics és Andrea Lekics beszélt az előttük álló csatáról.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






