Női kézi MK: Debrecen–Érd az elődöntőért
A Debrecen az Érddel találkozik a női kézilabda Magyar Kupában az elődöntőbe jutásért. A magyar szövetség (MKSZ) honlapjának beszámolója szerint a másik ágon a Mosonmagyaróvár a Dunaújvárosi Kohásszal találkozik.
Az ötödik forduló hivatalos játéknapja február 15., a továbbjutásról egy mérkőzés dönt, a párharcok győztesei jutnak a négyes döntőbe, amelyet április 1-én és 2-án rendeznek.
Az előző bajnoki idény első és második helyezettje, a Győri Audi ETO és az FTC-Rail Cargo Hungaria automatikusan tagja a négyes döntőnek.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik







