Női kézi: ezért szakadt félbe a DVSC edzése - videó
Csütörtökön rendezik a női kézilabda NB I bronzmérkőzésének visszavágóját, amelyet az Érd és a Debrecen csapata vív meg egymással. Az első találkozót 25–21-re megnyerte az Érd, egy nappal a visszavágó előtt a debreceni ultrák az edzésen is bizonyították, hogy mindig kitesznek magukért.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







