Női kézi: 21 év után nem a Krim a szlovén bajnok

2016.05.10. 20:36
A Zagorje nyerte meg a szlovén női kézilabda-bajnokságot, letaszítva ezzel a trónról az utóbbi 21 évben aranyérmet szerző Krim Ljubljanát.

Korábban írtunk róla, hogy a Krim úgy próbálta megelőzni a Zagorjét, hogy riválisa egyik ellenfelének hét játékost kölcsönad, ám ettől a tervétől végül elállt a szlovén rekordbajnok.

A Krim és a Zagorje egyaránt 42 ponttal végzett a 12 csapatos szlovén élvonalban, ám az egymás elleni eredmények a Zagorjénak kedveztek, amely ezzel megszerezte története első bajnoki címét a szlovén első osztályban.
Korábban írtunk róla, hogy a Krim úgy próbálta megelőzni a Zagorjét, hogy riválisa egyik ellenfelének hét játékost kölcsönad, ám ettől a tervétől végül elállt a szlovén rekordbajnok.

A Krim és a Zagorje egyaránt 42 ponttal végzett a 12 csapatos szlovén élvonalban, ám az egymás elleni eredmények a Zagorjénak kedveztek, amely ezzel megszerezte története első bajnoki címét a szlovén első osztályban.

Legfrissebb hírek

Kézilabda: szerdán kezdődik Kínában az U20-as női világbajnokság

Utánpótlássport
7 órája

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Kézilabda: Takács Maja három fronton is segítette a Győri ETO-t

Utánpótlássport
2026.06.17. 13:01

Kézi: újra a legjobbak között bizonyíthatott a Veszprém az ifi BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.16. 08:58

Kézilabda: jön a Veszprémmel a fiú ifjúsági BL négyes döntője

Utánpótlássport
2026.06.12. 09:01

Kézi: odaértek az akadémiák közé a Budaörs korosztályos leánycsapatai

Utánpótlássport
2026.06.10. 14:05

Kézi: történelmet írtak a debreceni lányok az ifi BL négyes döntőjében

Utánpótlássport
2026.06.08. 19:20

Kézilabda: a Veszprém az U20-as, az FTC az U18-as fiúbajnok

Utánpótlássport
2026.06.07. 20:27
Ezek is érdekelhetik