Férfi kézi: két válogatott és egy szerb légiós Tatabányán
A Grundfos-Tatabánya férfi kézilabdacsapata hivatalos honlapján jelentette be, hogy Lele Ákos, Szöllősi Szabolcs és Marko Krszmancsics a következő szezontól a klubnál folytatja pályafutását.
Lele visszatér Tatabányára, hiszen kétéves csurgói kitérő után játszhat újra a csapatban. A szintén válogatott Szöllősi ugyancsak Csurgóról szerződik a kék-fehérekhez, míg a szerb irányító Ausztriából érkezik a Matics-legénységhez – olvasható a tatabanyahandball.hu-n.
Legfrissebb hírek

Biztató első idény az új érában Tatabányán
Kézilabda
2026.06.02. 06:56

A brazil Lewandowski nyártól Mosonmagyaróváron kézilabdázik
Kézilabda
2026.04.20. 11:06

Két szegedi játékos is Horvátországba igazol – hivatalos
Kézilabda
2026.03.20. 15:20
Ezek is érdekelhetik





