Női kézi KEK: a Ferencváros kiütötte norvég ellenfelét
A Ferencváros 44–27-re nyert hazai pályán a norvég Tertnes Bergen ellen a női kézilabda KEK nyolcaddöntőjének első mérkőzésén, így a holnapi, szintén a Népligetben rendezendő visszavágón nem sok izgalom várható.
Legfrissebb hírek

Emily Vogel: Nem engedhetünk meg magunknak rövidzárlatokat
Kézilabda
2026.05.08. 13:39
Ezek is érdekelhetik







