A női kézilabda NB I-ben szereplő Érd hivatalos közleményben megerősítette, hogy közös megegyezéssel megszüntette Triscsuk Krisztina szerződését.
Az érdiklub megköszönte a válogatott játékos munkáját, és közölte, a „felek megállapodtak abban, hogy a munkaszerződés megszüntetésével kapcsolatosan további nyilatkozatot nem tesznek.”
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






