Nem lehet megunni: a Győri Audi ETO KC megvédte női kézilabda Bajnokok Ligája elsőségét, miután a vasárnapi döntőben 27–21-re legyőzte a Buducsnoszt Podgoricát. Íme, a döntő legszebb jelenetei, közte Görbicz Anita parádés gólja 1:08-tól!
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






