Videó: pálinka helyett pezsgő - így ünnepelt az ETO
Természetesen hatalmas buli kezdődött a Győri Audi ETO KC háza táján a BL-címvédést követően! A legjobbak között is legjobb lányok a Papp László Budapest Sportarénából Győrbe indultak a csapatbusszal, ahol már rengetegen várták őket, hogy közös eszem-iszom és dínom-dánom indulhasson. A csoportban ott volt Korsós Dorina is, akire hétfőn reggel 8 órától a magyar irodalom írásbeli feladatsora vár. A vezetőedző Ambros Martínról eddig is tudtuk, hogy nagyon tiszteli és szereti a magyar kultúrát és a nyelvünket, az alábbi videóban ismét villant a spanyol tréner!
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






