Repülő szék és mosolygós BL-győztes győri lányok fotókon

<a href="javascript:void()" onclick="initializeNGallery('Gyori_ETO_BL-gyozelem_2014')"><strong>A GALÉRIA MEGTEKINTÉSÉHEZ KATTINTSON A KÉPRE!</strong></a> (Fotók: Szabó Miklós)
A Győri Audi ETO megvédte címét a női kézilabda Bajnokok Ligájában, miután a budapesti final four döntőjében 27–21-re legyőzte a montenegrói Buducsnoszt Podgoricát. A mérkőzésről és az ünneplésről készült legjobb képeket galériánk segítségével megtekintheti!
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






