Női kézi BL: az M1 is adja a Győr két mérkőzését
A közmédia M1-es csatornája a Digi Sporttal együttműködésben élőben közvetíti a hétvégi MVM női kézilabda Bajnokok Ligája final fourról a Győri Audi ETO mérkőzéseit, számolt be a hírről a magyar kézilabda-válogatott hivatalos Facebook-oldala.
A győriek szombat 15 órakor a dán FC Midtjylland ellen játszanak elődöntőt, majd eredménytől függően másnap a helyosztón lesz jelenésük. A bronzmérkőzés 14.30 órától, a döntő 17 órától kerül megrendezésre.
A másik szombati elődöntőben Vardar Szkopje–Buducsnoszt Podgorica balkáni rangadót rendeznek.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






