Női kézi KEK: az FTC tízgólos előnyt szerzett a Bergen ellen
A Ferencváros hazai pályán 40–30-ra nyert a Bergen ellen a női kézilabda KEK nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.
Legfrissebb hírek

Emily Vogel: Nem engedhetünk meg magunknak rövidzárlatokat
Kézilabda
2026.05.08. 13:39
Ezek is érdekelhetik







