A Krim Ljubljanától elszenvedett vereség és a Győr elleni bravúros döntetlen után hétvégén a román Valcea ellen is nehéz mérkőzés vár a Ferencváros női kézilabdacsapatára a Bajnokok Ligája középdöntőjében. Az NSO Tv-nek Elek Gábor és Tomori Zsuzsanna mondta el várakozásait.
Legfrissebb hírek

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48
Ezek is érdekelhetik






