A magyar női kézilabda-válogatott hosszabbítás után 41–38-ra legyőzte a házigazda Szerbiát a 2012-es Európa-bajnokság bronzmérkőzésén. Korábbi videónkban láthatták, ahogy az éremátadás után Karl Erik Böhn szövetségi kapitány önfeledt tánccal ünnepelt. A Magyar Kézilabda-szövetség elnöke sem maradhatott ki a sorból, Vetési Iván is táncra perdült a csapattal. Íme!
Forrás: A magyar kézilabda facebook oldala
Legfrissebb hírek

Vívó Eb: ötödik a férfi tőrcsapat
Egyéb egyéni
2026.06.21. 17:46

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik





