Férfi kézi: felfüggesztették a Kecskemét versenyzési jogát
A Magyar Kézilabda-szövetség (MKSZ) verseny albizottsága felfüggesztette a férfi NB I-ben szereplő Kecskemét csapatának versenyzési jogát.
Az MKSZ keddi közleménye szerint a felnőtt és a korosztályos kecskeméti együttesek mérkőzései elmaradnak, s a találkozók két bajnoki pontját 10–0-s gólkülönbséggel az aktuális ellenfelek kapják meg a felfüggesztés megszüntetéséig.
Az MKSZ döntése értelmében elmarad a szombatra kiírt B.Braun Gyöngyös–Kecskemét NB I-es összecsapás is.
A nehéz anyagi helyzetben lévő Kecskemét októberben nem tudott kiállni az FTC-PLER Budapest ellen, mivel nem állt rendelkezésére az a csaknem 200 ezer forint, amely egy hazai találkozó megrendezéséhez szükséges.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27
Ezek is érdekelhetik






