Férfi kézilabda: a nyolcgólos Mocsai vezérletével előnyben a Flensburg

2012.04.22. 21:47
Címkék
A Mocsai Tamással felálló Flensburg 39–30-ra legyőzte odahaza a spanyol Aragónt a férfi kézilabda KEK elődöntőjének első mérkőzésén. A magyar játékos nyolc gólt dobott, ezzel csapata legeredményesebb játékosa volt. A visszavágót április 28-án rendezik Zaragozában.

A másik KEK-elődöntőn a Putics Barnával felálló Gummersbach 34–27-re kikapott a szlovén Celje otthonában. A válogatott átlövő egy gólig jutott.

A Nagy Kornéllal felálló Dunkerque 30–25-re nyert a Magdeburg otthonában az EHF-kupa elődöntőjében, így előnyről várhatja az április 29-i visszavágót. A magyar kézilabdázó négyszer volt eredményes.

FÉRFI KÉZILABDA, KEK
ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
Flensburg (német)–Aragón (spanyol) 39–30
Celje (szlovén)–Gummersbach (német) 34–27
EHF-KUPA
ELŐDÖNTŐ
Rhein-Neckar Löwen (német)–Göppingen (német) 33–32
Magdeburg (német)–Dunkerque (francia)25–30
 
Legfrissebb hírek

Harry Kane az angol, Jordan Ayew a ghánai csatársorban – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
1 perce

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
14 perce

Portugália 5–0-ra megverte Üzbegisztánt

Foci vb 2026
14 perce

Öttusa: Kósa Nóra az U17-es után az U15-ös ob-t is megnyerte

Utánpótlássport
27 perce

Donald Trump adja át a trófeát a vb-győztesnek

Foci vb 2026
38 perce

Itt tekinthető meg Cristiano Ronaldo két gólja!

Foci vb 2026
46 perce

Kalidou Koulibaly a norvégok elleni teljesítményéről: Sokat hibáztam

Foci vb 2026
53 perce

Strandkézi-vb: Dániát is legyőzte, továbbjutott a magyar válogatott

Kézilabda
53 perce
Ezek is érdekelhetik