Női kézilabda NB I: a szezon végéig kidőlt a Fradi átlövője

2011.01.24. 13:50
Címkék
A Siófok elleni mérkőzésen súlyos sérülést szenvedett a Ferencváros női kézilabdacsapatának balátlövője, Deáki Dóra, akit kedden operálnak meg. A handball.hu információi szerint a játékos ebben a szezonban már nem léphet pályára.

A juniorválogatott korábbi kiválósága a szombati, Siófok elleni bajnoki találkozón sérült meg, amikor egy ütközés során letapadt a lába.

„Dóra elülső keresztszalag-szakadást szenvedett, így már a keddi nap folyamán megoperálják a térdét. Ez azt jelenti, hogy az elkövetkezendő hat-nyolc hónapot ki kell hagynia, tehát az idei szezonban már nem segíthet minket. Nagyon rosszkor jött ez a sérülés számunkra, hiszen így is kevesen vagyunk a belső posztokra" – tájékoztatta a handball.hu -t az FTC ügyvezetője, Kökény Beatrix .

Legfrissebb hírek

Szombati sportműsor: Svájc–Magyarország a hoki-vb-n, FTC–Honvéd döntő a vízilabda ob I-ben

Minden más foci
4 órája

Osztályzataink alapján az idény legjobbja: Szappanos Péter; Warren Zaire-Emery: Motiváltan futballozunk Budapesten!

E-újság
4 órája

Russell megállította Antonellit Montrealban – a Mercedesé az első sor a sprintidőmérőn

F1
5 órája

Negyeddöntőben a finnek, továbbra is pont nélkül a brit válogatott a jégkorong-vb-n

Jégkorong
5 órája

Planéta Szimonetta két gólt lőtt pályafutása utolsó meccsén

Kézilabda
5 órája

Egy csapat van csak nyugaton – Mohay Gábor publicisztikája

Labdarúgó NB I
5 órája

Az Olympiakosz kiejtette a címvédőt a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
5 órája

Története során először Francia Kupa-győztes a Lens

Francia labdarúgás
5 órája
Ezek is érdekelhetik